Close

Strona 101 z 582 PierwszyPierwszy ... 519199100101102103111151201 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 001 do 1 010 z 5814
  1. #1001

    Domyślnie

    Ooo, myslalem, ze to spoty zajmuje w usb. Ale powiedzcie czy warto isc w rMBP jako laptop do wyzej wymienionych potrzeb? Troche zajecia na aplikacji, troche w domu, rozjazdy. Czy lepiej ultrabook Della z i7 nawet, okolo 4300 kosztuje.
    Myslalem o mbp zwyklym 13 cali - ale jak przeliczylem ile kosztuje dolozenie ssd to wychodzi tak samo jak rMBP.
    Laptopa mialem zawsze 15 cali - zastanawiam sie czy zejscie do 13 cali to dobry wybor. Wiem, ze 17 to za duzo - obecnie pisze z takiego laptopa i jest troszke duzy jak na sprzet, ktory z zalozenie ma byc mobilny.

  2. #1002

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sailor Zobacz posta
    zaraz zaraz .. jescze pare postow temu pisales ze TYLKO I WYLACZNIE roazwiazania microsoftu daja gwarancje stabilnosci i bezpieczenstwa. wiec jak to jest?


    taaaaa..branza reklamowa, fotograficzna, cala branza muzyczna, wiekszosc filmowej, ale nikt nikt nie uzywa rozwiazan od Apple.
    patrzysz na swiat z pozycji informatyka pracujacego w polskiej firmie produkcyjnej. wystaw troche nosa poza wlasne podworko.

    najwieksza wada jablka jak dla mnie jest to ze zszedl pod strzechy i zaczal byc popularny. przez to cale stada oszolomow usiluja udowodnic jak bardzo jablko jest zle. placa wam za to czy robicie to z walsnej nieprzymuszonej woli?
    Nigdzie nie napisałem, że "TYLKO I WYŁĄCZNIE rozwiązania Microsoftu..." więc jest to nadinterpretacja i nadużycie.
    Cała branża muzyczna? Nie wiedziałem, że Apple produkuje trąbki i gitary Większość filmowej? Wątpię.
    Nie pracuję w polskiej firmie produkcyjnej i nie jestem informatykiem (stricte).
    Dziękuję za nazwanie mnie oszołomem. Jak nie ma siły argumentów, to jest argument siły. Gratuluję.

  3. #1003

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Misiek87 Zobacz posta
    Ale powiedzcie czy warto isc w rMBP jako laptop do wyzej wymienionych potrzeb?
    Jeśli wydajność laptopa wystarczy, a potrzebna jest mobilność sprzętu to jak najbardziej. Wybór marki byłaby kwestią gustu, gdyby nie chodziło o podłączanie zewnętrznego monitora. Robi się instalacja dwumonitorowa, a to w przypadku Windows masakra. W przypadku Maca, jak pisałem, podłącza Pan kabel i już. Niezależnie od układu ekranów i umiejscowienia aplikacji profile przeładowują się w locie. Nigdy nie ma sytuacji znanej z Windows, że na ekranie uruchamia się wyświetlanie z profilem sąsiedniego, albo w ogóle bez.

    Cytat Zamieszczone przez Peter Zobacz posta
    Większość filmowej?
    Proszę uważać, bo zaraz Pan walnie argumentem jak z tym projektowaniem. Final Cut Pro to jeden z najważniejszych standardów branżowych w nieliniowej obróbce video. I jest tylko na Maca.
    Ostatnio edytowane przez Tom01 ; 30-04-2013 o 09:11
    Zawodowo zdjęć nie robię już ze 25 lat, ale coś tam zostało. Teraz rozwiązuję problemy innych fotografów.
    monitory.mastiff.pl - masz problem z kolorem, wal śmiało

  4. #1004

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tom01 Zobacz posta
    ...Proszę uważać, bo zaraz Pan walnie argumentem jak z tym projektowaniem. Final Cut Pro to jeden z najważniejszych standardów branżowych w nieliniowej obróbce video. I jest tylko na Maca.
    Spoko. Zaraz znajdzie głosy niezadowolenia z FCP. A znajdzie bo są
    Z trąbkami i gitarami też zagrał
    Oj Peter Peter... naprawdę miałem cię za rozsądniejszego.
    Ale tak to jest gdy celem jest udowodnienie, jak bardzo jabłko jest złe.

  5. #1005

    Domyślnie

    Zamiast jałowych wywodów podam tylko linka:

    http://www.avid.com/US/about-avid/cu...Composer-Magic

    Mikrofony, fortepiany, instrumenty perkusyjne pozostawiam do samodzielnego przemyślenia

    http://www.radiomerkury.pl/sprzet.html

    pozdrawiam zapaleńców

  6. #1006

    Domyślnie

    Oj Peter Peter... No sorry cię za szczerość, ale jak dziecko (czyżby Sailor miał rację z twoją charakterystyką?).
    Naprawdę myślisz, że tu ktoś ma ochotę się ścigać kolejnymi linkami? I udowadniać właśnie swoją rację?
    Są narzędzia, są potrzeby i są odbiorcy. I jest wreszcie wybór. To do tego, a tamto może do innego.
    I jestem znakomicie świadom wad. Bo one są. Wszędzie. Mniejsze bądź większe.
    A licytować można się długo.
    To nie ja włażę do jakiegośś wątku i coś próbuję udowadniać. To TY zareagowałeś na podany w wątku (dla użytkowników jabłka) link do artykułu dla POCZĄTKUJĄCYCH. Wiem wiem... masz mnóstwo do powiedzenia aby mieć ostatnie, jakże słuszne słowo. Baw więc się dalej już bez mojego udziału. Ale wolałbym, żebyś to robił gdzie indziej. Np. w założonym przez siebie wątku. W tym wątku było w miarę miło do twojego wejścia. Bo to ty zacząłeś tu bruździć.

  7. #1007

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Misiek87 Zobacz posta
    Ooo, myslalem, ze to spoty zajmuje w usb. Ale powiedzcie czy warto isc w rMBP jako laptop do wyzej wymienionych potrzeb? Troche zajecia na aplikacji, troche w domu, rozjazdy. Czy lepiej ultrabook Della z i7 nawet, okolo 4300 kosztuje.
    Myslalem o mbp zwyklym 13 cali - ale jak przeliczylem ile kosztuje dolozenie ssd to wychodzi tak samo jak rMBP.
    Laptopa mialem zawsze 15 cali - zastanawiam sie czy zejscie do 13 cali to dobry wybor. Wiem, ze 17 to za duzo - obecnie pisze z takiego laptopa i jest troszke duzy jak na sprzet, ktory z zalozenie ma byc mobilny.
    Jeśli możesz wstrzymaj sie do czerwca. 10 ma być WDDC i bardzo prawdopodobne że zostanie odświeżona linia macbook pro. Sam poczekam bo mam w planach retine. Haswell z tego co widze to już 4 rdzenie i lepsza grafika więc zapowiada sie że 13'' będzie o wiele szybsza od c2d obecnej wersji.

    13 będzie spoko szczególnie retina. Możesz podejść do sklepu ze sprzętem Apple. Zazwyczaj mają i 13 i 15 zwykłe i można porównać. Jeśli chodzi o mobilność rMBP jest lekka, mała, cieńsza od 15. Same plusy. Podobno się nie grzeje.

  8. #1008

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Peter Zobacz posta
    Zamiast jałowych wywodów podam tylko linka:

    http://www.avid.com/US/about-avid/cu...Composer-Magic

    Mikrofony, fortepiany, instrumenty perkusyjne pozostawiam do samodzielnego przemyślenia

    http://www.radiomerkury.pl/sprzet.html

    pozdrawiam zapaleńców
    No jasne, że programy są dla PC i Mac. Nic nowego. Każdy pracuje na czym chce i na czym mu wygodnie. Tylko, że gdzie nie popatrzę to wszędzie widze Mac. I wcale się nie dziwie. Czy to w tv, drukarniach, muzycy. Korzystają bo im wygodnie. Są muzycy którzy stworzyli album używając tylko iPad. Najwidoczniej tak im dobrze. Znajomy robi muze i tylko PC z WIN. Co osoba inny wybór ale nie ma co jeździć po użytkownikach PC czy Mac.

    Męczy mnie tylko to ciągłe czytanie że na win jest to samo i za połowe ceny. Wydajność to nie wszystko...

  9. #1009

    Domyślnie

    Zastanawiam sie miedzy rMBP13 a MBP15. I teraz pytania, poniewaz nigdy nie korzystalem z laptopa + zewnetrzny ekran.
    1. mozna na jednym ekranie miec foldery, a na drugim zajmowac sie obrobka zdjec?
    2. mozna korzystac tak, ze podlaczamy klwiature bluetooth i myszke i z laptopa korzyszta powiedzmy ktos inny, a na duzym ekranie korztystam ja dzieki myszce i klwiaturze - oczywiscie kazdy robi cos innego

    Jaka jest przewaga maca nad winda gdy podlaczamy dodatkowy ekran?

  10. #1010

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Misiek87 Zobacz posta
    Zastanawiam sie miedzy rMBP13 a MBP15. I teraz pytania, poniewaz nigdy nie korzystalem z laptopa + zewnetrzny ekran.
    1. mozna na jednym ekranie miec foldery, a na drugim zajmowac sie obrobka zdjec?
    2. mozna korzystac tak, ze podlaczamy klwiature bluetooth i myszke i z laptopa korzyszta powiedzmy ktos inny, a na duzym ekranie korztystam ja dzieki myszce i klwiaturze - oczywiscie kazdy robi cos innego

    Jaka jest przewaga maca nad winda gdy podlaczamy dodatkowy ekran?
    ad 1. tak, dowolnie można wszystko umieścić, jedynie problem może być w wypadku aplikacji pełnoekranowych w tym np. gier.
    ad 2. nie

    osobiście nie znam żadnej, może spece się wypowiedzą w tej kwestii.
    trochę złomu w dużym plecaczku.

Strona 101 z 582 PierwszyPierwszy ... 519199100101102103111151201 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •