Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 29
  1. #11
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    09 2007
    Miasto
    Warszawa/Puławy
    Posty
    181

    Domyślnie

    Rear - synchronizacja na zamknięcie kurtyny
    ten link do kolega podał wczęśniej to także twoja podstawowa lektura http://foto.jasiu.pl/
    przed wami długa droga - musicie poczytać i eksperymentować, inaczej się nie da.
    2 Nikony i kilka szkieł.

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez DonAlberto Zobacz posta
    Rear - synchronizacja na zamknięcie kurtyny
    ten link do kolega podał wczęśniej to także twoja podstawowa lektura http://foto.jasiu.pl/
    przed wami długa droga - musicie poczytać i eksperymentować, inaczej się nie da.
    ale ja wiem o chodzi z tymi kurtynami tylko jak to ustawić na moim zestawie żeby błysło na 1 lub 2
    D610; T24-70 2.8; NISSIN-Di866 MKII x 2;

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez artuss811 Zobacz posta
    ale ja wiem o chodzi z tymi kurtynami tylko jak to ustawić na moim zestawie żeby błysło na 1 lub 2
    Przeczytaj 38 strone instrukcji obslugi /EN/.

    instrukcja Nikon5100
    D4,D700+grip,N14-24&24-70&70-200/2.8,50/1.4g,85/1.4g,sb-900

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Matey3000 Zobacz posta
    Przeczytaj 38 strone instrukcji obslugi /EN/.

    instrukcja Nikon5100
    Nie no wielkie dzięki za wyczerpującą informacje, ale wyobraź sobie ze w wersji /PL/ pisze to samo!!! ale rozumiem Polaczek w LONDON-nie zapomniał polskiego i wstyd czytać polskie instrukcje, a tak w ogóle to wiem co tam pisze, tylko ze tam jest o tylnej kurtynie REAR a kolega DonAlberto napisał ze Rear - synchronizacja na zamknięcie kurtyny (ale której) to mnie wprowadziło w błąd,bo wiedziałem ze to sie tyczny tylnej, a o pierwszej nic nie pisze jest tylko SLOW i to jest synchronizacja z długimi czasami wiec ja synchronizować na 1 kurtynę
    D610; T24-70 2.8; NISSIN-Di866 MKII x 2;

  5. #15

    Domyślnie

    Nie obrażaj koleżko Polaków na emigracji...

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez artuss811 Zobacz posta
    Nie no wielkie dzięki za wyczerpującą informacje, ale wyobraź sobie ze w wersji /PL/ pisze to samo!!! ale rozumiem Polaczek w LONDON-nie zapomniał polskiego i wstyd czytać polskie instrukcje,
    Widze ze nie tylko wiedza na niskim poziomie, ale kultura rowniez.

    Cytat Zamieszczone przez artuss811 Zobacz posta
    a tak w ogóle to wiem co tam pisze, tylko ze tam jest o tylnej kurtynie REAR a kolega DonAlberto napisał ze Rear - synchronizacja na zamknięcie kurtyny (ale której) to mnie wprowadziło w błąd,bo wiedziałem ze to sie tyczny tylnej, a o pierwszej nic nie pisze jest tylko SLOW i to jest synchronizacja z długimi czasami wiec ja synchronizować na 1 kurtynę
    Na 39 stronie sa 2 obrazki z samochodem. Jak nie dasz rady po angielsku, to zobacz obrazki w polskiej wersji.
    D4,D700+grip,N14-24&24-70&70-200/2.8,50/1.4g,85/1.4g,sb-900

  7. #17

    Domyślnie

    Jeżeli na aparacie ustawisz synchronizację na drugą (tylną) kurtynę wyświetla się "Rear". Zgadnij jak jest ustawiony aparat domyślnie, kiedy "Rear" się nie wyświetla? Podpowiem, że są tylko dwie możliwości.
    A zanim zaczniesz wyśmiewać "Polaczków" może trochę się wysil i przestań kaleczyć język.
    Ostatnio edytowane przez uoweu ; 21-06-2012 o 09:53
    Mam Nikona D7000, w którym działa AF.
    fejsbuk

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Matey3000 Zobacz posta
    Widze ze nie tylko wiedza na niskim poziomie, ale kultura rowniez.



    Na 39 stronie sa 2 obrazki z samochodem. Jak nie dasz rady po angielsku, to zobacz obrazki w polskiej wersji.

    dzięki za rade ale wydaje mi się ze w chińskiej instrukcji obrazki są bardziej czytelne.......

    "Polska język nie być trudna"

    Polskie forum, Polskie pisanie i Polskie instrukcje. I drażni mnie to jak ktoś posiedzi za granicą parę lat i nagle /EN/ bo co polskiego się już zapomniało. A co do łamania języka,
    Cytat Zamieszczone przez Matey3000 Zobacz posta
    Widze ze nie tylko wiedza na niskim poziomie, ale kultura rowniez.
    powinno być: "Widzę że nie tylko wiedza na niskim poziomie, ale kultura również" nie tylko ja łamie język ale innym mozna bo są w LONDON
    D610; T24-70 2.8; NISSIN-Di866 MKII x 2;

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pierwszak85 Zobacz posta
    niedawno kupilem sobie nikona d90 z obiektywem tamron 17-50 2,8 (...) i chcialbym sie do tego czasu podszkolic (...)
    A nie prosciej isc na kurs?
    http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=207783

    Pozdrowienia,

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez artuss811 Zobacz posta
    dzięki za rade ale wydaje mi się ze w chińskiej instrukcji obrazki są bardziej czytelne.......

    "Polska język nie być trudna"

    Polskie forum, Polskie pisanie i Polskie instrukcje. I drażni mnie to jak ktoś posiedzi za granicą parę lat i nagle /EN/ bo co polskiego się już zapomniało. A co do łamania języka, powinno być: "Widzę że nie tylko wiedza na niskim poziomie, ale kultura również" nie tylko ja łamie język ale innym mozna bo są w LONDON
    Boże!
    Artuss wstydu nie masz?
    Weź się ogarnij i zacznij zachowywać po ludzku.
    Matey chciał pomóc, a Ty mu z takimi tekstami wyjeżdżasz.

    To forum to kopalnia wiedzy.
    Nie dość, że pytasz o to, co mógłbyś tutaj spokojnie sam znaleźć (jeśli byś wykazał choć cień inicjatywy).
    To jeszcze poniżasz ludzi, którzy próbują ci pomóc.

    Potem ludzie dziwią się, że nikt nie chce tu pomagać.
    Ale po co skoro większość wymaga podania gotowej recepty na tacy.
    A gdy nie potrafią zrozumieć odpowiedzi, to jeszcze poniżą kogoś, kto chciał pomóc.

    Wstyd!
    Cyfrowo według Nikona, analogowo według Canona.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •