Close

Strona 5 z 12 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 119
  1. #41

    Domyślnie

    Skoro wolne miejsca tak szybko znikają... Proszę o dopisanie mnie do listy uczestników (zacnym towarzystwie "rozgłośni radia toruń" )

  2. #42

    Domyślnie

    Wypraszam sobie, ja sie z torunska rozglosnia w zaden sposob nie identyfikuje

    wytapatalkowane
    Pozdrawiam, Karol.

  3. #43
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    11 2006
    Miasto
    mysłowice
    Posty
    192

    Domyślnie

    Witam. Prosze panie Piotrze o dopisanie mnie do listy uczestników jeśli mogę uczestniczyć.

  4. #44

    Domyślnie

    No pewnie. Zapraszam

    Wysłane z mojego GT-N7000

  5. #45

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kakersik Zobacz posta
    Wypraszam sobie, ja sie z torunska rozglosnia w zaden sposob nie identyfikuje

    wytapatalkowane
    To już wiemy, ale na ostatnim plenerze nadawałeś równie głośno i dobitnie
    nam nadzieję na kolejne spotkanie w podobnej atmosferze

  6. #46

    Domyślnie

    No ja się nie mogę już doczekać bo po ostatnim Ślubnym kursie w kwietniu wiem, że mogę się spodziewać super atmosfery i jak zwykle fachowych porad od Piotra ps. czy kasa wpłynęła na konto już pytam bo mam coś problemy z internetem.
    Nikon D750, Nikon D7000, Sony A7II

  7. #47

    Domyślnie

    Piotrze, wiem, że w prawie każdym wątku plenerowo/warsztatowym powtarza się takie pytanie, ale czy planujesz może kolejną edycję w następnym miesiącu? Po ostatnich warsztatach wiem, że atmosfera jest świetna, a możliwości nauki ogromne, ale niestety, w lipcu obiecałem rodzinie urlop.

  8. #48

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez elbarto Zobacz posta
    Piotrze, wiem, że w prawie każdym wątku plenerowo/warsztatowym powtarza się takie pytanie, ale czy planujesz może kolejną edycję w następnym miesiącu? Po ostatnich warsztatach wiem, że atmosfera jest świetna, a możliwości nauki ogromne, ale niestety, w lipcu obiecałem rodzinie urlop.
    urlop w lipcu ? ...bez sensu
    Zawsze bądź sobą... no chyba, że możesz być Bat-Manem... wtedy zawsze bądź Bat-Manem.
    moje obserwacje...

  9. #49
    oczekujący
    Dołączył
    12 2009
    Miasto
    czarna dupa
    Posty
    135

    Domyślnie

    Witaj Piotrze. Rzutem na taśmę proszę wpisz mnie na listę, zaraz robię przelew.

  10. #50

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez skuter41 Zobacz posta
    Witaj Piotrze. Rzutem na taśmę proszę wpisz mnie na listę, zaraz robię przelew.
    ooo Witam Kolegę widzę, że ktoś jednak będzie z kwietniowej ekipy
    Nikon D750, Nikon D7000, Sony A7II

Strona 5 z 12 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •