Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16
  1. #1

    Domyślnie [D90 + NIKKOR 18-105] Dedykowany pokrowiec

    Witam , szukam dedykowanego pokrowca na D90 + NICCOR 18-105 i nie mogę nic konkretnego znaleźć. Chodzi mi o dobry skórzany lub przynajmniej sztywny pokrowiec na ten sprzęt gdyż niedawno go kupiłem i nie chciałbym go zniszczyć. Wcześniej robiłem zdjęcia starą analogową prakticą (dobre 15 lat) i na sprzęcie nie mam nawet ryski ten aparacik też chciałbym zachować w dobrym stanie. W tamtym aparacie pokrowiec był mocowany do otworu na statyw. Od razu podkreślam że nie chodzi mi o minitorby na aparat + akcesoria tylko pokrowiec na sam aparacik tak żeby nie trzeba go było za każdym razem wyciągać i rozpakowywać z pokrowca tylko rozpiąć jakąś zapinkę i robić fotki. Z góry dzięki za pomoc.
    Ostatnio edytowane przez FHR ; 05-07-2012 o 12:24 Powód: "niccor"

  2. #2

    Domyślnie

    Niccor Spodobała mi się nowa nazwa Wydaje mi się że dedykowanego futerału Nikon nie wypuścił. Więc pozostaje szukanie po dostępnych firmach. Myślę że zaraz koledzy napiszą kilka firm oferujące naprawdę dobre pokrowce. Pozdrawiam i Witam serdecznie na forum

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez posts Zobacz posta
    Witam , szukam dedykowanego pokrowca na D90 + NICCOR 18-105 i nie mogę nic konkretnego znaleźć.
    trzeba wyjść z domu do sklepu zabrać ze sobą body+obiektyw i sobie zmierzyć. Ja kupiłem w MM, pasował idealnie. Obiektywem do dołu aparat "leży" i jest ok. Mieści się ładowarka, kabel, laserek i osłona przeciwsłoneczna (ledwo ale się mieści) i jeszcze zaślepka do obiektywu (ta od strony aparatu) tak na wszelki wypadek
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700

  4. #4

    Domyślnie

    Szczerze mówiąc czegoś takiego jak stare skórzane pokrowce na lustrzanki od dawna nie widziałem (chyba, że do kompaktów i inszych bezlusterkowców) W ogóle trudno mi jest sobie wyobrazić taką konstrukcję do 18-105 ;] Obawiam się że jesteśmy skazani kabury (których osobiście jakoś nie lubię)

  5. #5

    Domyślnie

    mialem cos takiego
    jednak wyglad nie byl zachecajacy
    Nikon D*** vs. Sony NEX **

  6. #6

    Domyślnie

    Ja mam długiego Case Logica: podobna do tej http://www.ceneo.pl/4887523 Toś fajna torba spacerowa na body + tele.

  7. #7

    Domyślnie

    Też szukałem takiego pokrowca, ale jak na razie nic nie znalazłem. Lekko nie ma
    F70, F100, S5Pro, S 10-20, N24 2.8D, N35 1.8G, N50 1.8D, N85 1.8D, N180 2.8D.
    Metz 40MZ3i, Metz 54MZ4i, Sony A5000 i A6600.
    ex -
    F3HP, F80s, D610, N18-200, A6300

  8. #8

    Domyślnie

    Mhm , w takim razie pozostaje mały wyścig po sklepach bo jak pożyczam aparat siostrze to przeżywa on istną dewastację Dzięki za pomoc

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marioo Zobacz posta
    mialem cos takiego
    jednak wyglad nie byl zachecajacy
    Kobietom pewnie się podobał
    Ostatnio edytowane przez FHR ; 05-07-2012 o 12:25 Powód: "Kobietą"
    D60 N18-105 N55-200VR 35/1.8 N50/1.8 SB-900

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marioo Zobacz posta
    mialem cos takiego
    jednak wyglad nie byl zachecajacy
    siodełko do roweru?
    Sony a6000, SEL20F28, SEL50F18

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •