Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 1907

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mekano Zobacz posta
    pastwisko racja, nie mowie, ze to zly aparat, wrecz przeciwnie prawie doskonaly, tylko w takiej cenie, mozna siegnac po cos lepszego
    Cytat Zamieszczone przez Jasand Zobacz posta
    650$ = 650 euro = ~ 2.800 zł . Dołozysz 200 zł i masz NEX-5N+18-55mm+16mm
    Bezlusterkowce są fajne i małe, ale w porównaniu do duzych lustrzanek. W porownaniu z tym tutaj juz takie mini nie są. Zobaczcie jaki płaski jest ten aparat, a ma dość duzy zoom. Nawet 16mm jest przy nim duzy, a to najmniejszy neksowy obiektyw. Konia z rzędem temu kto wsadzi sobie Nexa z kitem do kieszeni od spodni i spędzi z nim tak jakiś wyjazd.

    Cytat Zamieszczone przez downandout Zobacz posta
    To pewnie do mnie było, więc dla jasności sytuacji. Chodziło mi o rynek polski, sprzedaję aparaty i widzę jaką popularnością cieszą się takie konstrukcje, a które są znacznie tańsze aniżeli RX100.
    No tak, ale sprzedajesz je w Polsce czy w Japonii / USA / Inne nie wymienione ?

    Polski rynek to kompletnie inny świat, wiec moim zdaniem pisanie ze coś ma "sens istnienia" w oparciu o toco się u nas sprzedaje a co nie jest bez sensu. Dla przykładu mój aparat jest prawie kompletnie nie znany w Polsce, za to w Japoni i USA jest bardzo popularny, chwilami wręcz kultowy. Gdyby brac pod uwagę nasz rynek to by go pewnie nigdy nie zrobili lub poprzestali na pierwszym z serii.
    Ostatnio edytowane przez pastwisko ; 08-06-2012 o 13:30
    Völkchlor

Podobne wątki

  1. Fuji X30 czy Sony RX100 I
    By waldek in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 09-03-2015, 14:30
  2. Canon PowerShot G16 a Sony Cybershot DSC-RX100 II
    By mswilk in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 03-09-2013, 12:22

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •