Close

Strona 53 z 191 PierwszyPierwszy ... 343515253545563103153 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 521 do 530 z 1907
  1. #521
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 828

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ranbir kapoor Zobacz posta
    Pokaz prosze z ciekawosci na jakiej polce jakosci jest twoja fotografia
    Cytat Zamieszczone przez samek Zobacz posta
    Mekano - plis - pokaż tę półkę jakości. Czasami zaglądam i czytając Twe wpisy aż się spalam.
    Domyslam sie chlopaki, ze krzyz by Wam strzelil od sklonu jakbyscie chcieli zajrzec na ta polke

    Nowy Hassek na bazie RX100.
    http://photorumors.com/2013/07/19/th...camera-leaked/

  2. #522

    Domyślnie

    Tak jak pisalem - bez zadnych zlosliwosci, chetnie zobacze efekty twojej pracy, gdyz jak widze masz duzo wieksze wymagania odnosnie sprzetu niz niejeden forumowicz lacznie ze mna
    Road to Manila

  3. #523

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mekano Zobacz posta
    Jakie ty widziales odpowiedniki 27-300? Bo ja jakos nie znalazlam.
    Czyżby wszystkie obiektywy 18-200 (14-150 w m43) umknęły Twojej uwadze? Chyba słabo szukałaś
    C5050Z i jakieś APS-C...

  4. #524

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez shaolin Zobacz posta
    Domyslam sie chlopaki, ze krzyz by Wam strzelil od sklonu jakbyscie chcieli zajrzec na ta polke
    Ty się tam shao za dużo nie domyślaj
    A tak uzupełniająco, to zacząłem szukać jakiejś cyfry. No bo nie mam od jakiegoś czasu. To i zacząłem czytać co Nikoniarze mają do powiedzenia. No i w interesujących mnie wątkach Mekano zabiera trochę głosu. To i wykazałem ciekawość by poznać co jest na końcu jej dociekliwości. A na forum się nie doszukałem. Może za mało szukałem?

  5. #525

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MiQ27 Zobacz posta
    Czyżby wszystkie obiektywy 18-200 (14-150 w m43) umknęły Twojej uwadze? Chyba słabo szukałaś
    Już podpowiadałem w wątku bezlusterkowym uniwersalne zoomy m4/3 są małe, lekkie i niezłe optycznie...

    Ja się nie dziwię Mekano, wiekszość z nas przechodziła etap "gonienia króliczka" i to prawie naturalne. W dzisiejszych czasach mamy masową produkcję internet, mnóstwo rozmaitych reklam - na różnych forach siedzą promotorzy danej marki i jej sympatycy.
    Rynek jest przesycony niezłym sprzętem który tylko szuka nabywcy -kiedyś miałem "dobry" Ruski aparat jak większość amatorów i byłem zadowolony lustrzanki kupowali tylko pasjonaci i zawodowcy za dużą kasę.

    Dzisiejsze zaawansowane kompakty nie ustępują niejednemu bezlusterkowcowi zaopatrzonemu w obiektyw kitowy - technika w tym segmencie fotografii poczyniła spore zmiany.

  6. #526

  7. #527

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez shaolin Zobacz posta
    brakuje mi tam kryształków od svarovskiego..
    Völkchlor

  8. #528

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Rafał Wylegała Zobacz posta
    Dworzec kolejowy Piła Główna
    RX100
    Rich B&W .

  9. #529

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MiQ27 Zobacz posta
    Czyżby wszystkie obiektywy 18-200 (14-150 w m43) umknęły Twojej uwadze? Chyba słabo szukałaś

    18-200, do Nex-a, to juz podziekuje, chce miec zdjecia a nie mydlo, a nie stac mnie na loterie, czy obiektyw bedzie mydlany, czy tez nie.. a zmieniac systemow, to tez nie zamierzam.

    Cytat Zamieszczone przez Mcarto Zobacz posta

    Dzisiejsze zaawansowane kompakty nie ustępują niejednemu bezlusterkowcowi zaopatrzonemu w obiektyw kitowy - technika w tym segmencie fotografii poczyniła spore zmiany.

    Obejrzalam pare zdjec testowych, z jednego Coolpixa (polecanego wyzej), jestem w stanie przyznac racje, obraz zblizony do tego co mozna uzyskac z rx100, a nawet porownywalny do starszych lustrzanek.
    Ostatnio edytowane przez Mekano ; 20-07-2013 o 17:02
    Moja fotografia to moja rzeczywistosc.. powiew powietrza, ktory mnie inspiruje, nakarmia mnie, ekscytuje, uspokaja mnie i dlatego najlepszy dzien, nie jest tym, gdzie wszystko poszlo dobrze, tylko taki, ktory zostawil piekne wspomnienie w twoim zyciu.

  10. #530

    Domyślnie

    Widze ze prosba o zdjecia przeszla bez echa
    A szkoda
    Road to Manila

Strona 53 z 191 PierwszyPierwszy ... 343515253545563103153 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Fuji X30 czy Sony RX100 I
    By waldek in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 09-03-2015, 14:30
  2. Canon PowerShot G16 a Sony Cybershot DSC-RX100 II
    By mswilk in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 03-09-2013, 12:22

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •