Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
  1. #1

    Domyślnie Krótki "reklamowy"

    Z braku czasu składany z wielu ujęć zrobionych w cholernie różnych warunkach. Jak kolega zrobi dyplom to "przeleciany" zostanie AE.
    Ale na razie istnieć musi tak jak jest:
    http://www.youtube.com/watch?v=r4JyQTk0ByU

  2. #2

    Domyślnie

    Skoro już oglądam forumowe filmiki, to i tutaj coś napiszę

    W oczy rzuca się przede wszystkim...ostrość pływająca gdzieś w tą i z powrotem w tempie, w którym moje oko nie potrafi znaleźć sensu. Gdyby jeszcze się na czymś zatrzymać, pewnie można by z tego coś wyłuskać, ale niestety nic z tego. Przypomina to trochę etiudy filmowe, które oglądałem jeszcze w latach 90tych. Niby to powinno dodać artyzmu, ale wydaje na koniec warte tyle, co szafowanie bokehem w fotografii. Nic z tego nie rozumiem.

    O montażu nic nie powiem, bo skoro filmik nie jest skończony, nie warto o tym gadać

  3. #3

    Domyślnie

    Zgadzam się w pełni z przedmówcą, ktoś za bardzo ten film chciał "przy bajerować" ( co mu kompletnie nie wyszło) a zapomniał trochę o pokazaniu tego co w nim ważne czyli biżuterii. Co prawda jest jej dużo ale dużo to nie znaczy dobrze. Rodzajów biżuterii jest za zbyt dużo pokazane w zbyt krótkim czasie. Nie można się skupić ani na jej wyglądzie ani na jej szczegółach. Autor chyba zapomniał że nie robi filmiku akcji... tylko prezentuje towar jakim jest biżuteria i jej piękno.

  4. #4

    Domyślnie

    Przyznaję wam częściowo rację - montaż jest jaki jest i ciężko będzie go poprawić bo 2 pady systemu skutecznie "ulotniły" projekt
    Może zbyt dynamiczne, może zbyt dużo .... z drugiej strony mam opinie że jest dynamicznie dobrze bo nie za długo.... i jak tu wszystkim dogodzić ?
    Operowanie ostrością to jeden z podstawowych elementów pracy operatorskiej i jak pooglądacie sobie "modowe" produkcje - tam czasem jest jeszcze bardziej "pływająco"
    Nie było moim zamiarem opowiadanie o kilku konkretnych produktach - miał być przekrój tego co jest robione.
    Brak czasu dobija, ale prawdopodobnie będziemy robili najprostsze formy pokazujące 3 produkty w sposób kompleksowy - tym moze trafię także w wasze gusta

    Ale żeby nie było że zachowuje się jak .............................. - tak, mi to się już też nie podoba

  5. #5
    Oszczędny w słowach Awatar Qben
    Dołączył
    03 2009
    Miasto
    Gdańsk/Zambrów
    Posty
    73

    Domyślnie

    chyba trochę za dużo efektów:P

  6. #6

    Domyślnie

    Mi się właśnie ta dynamika podoba, ale o gustach się nie dyskutuje.
    Canon do pracy, Nikon z sentymentu

  7. #7

    Domyślnie

    za poprzednikami, filmik jest zbyt dynaminczny by oko mogło się choc na chwilę skupić. wygląda jakbyś się speszył bo czas ograniczony i chcesz wszystko upchać. Wolałbym pokazanie 5 sztuk bizuterii ale z dobrym detalem i na chwilę s t o p by oko mogło choć zerknąć na tą biżuterię bo tak to można oczopląsu dostać Po za tym jakościowo jak na mój gust b.dobrze. Pomysł niezły wykonanie trochę kuleje.
    Calkiem niezly aparat, takie sobie szkła, marne umiejętności i niewiele czasu...

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Qben Zobacz posta
    chyba trochę za dużo efektów:P
    efektów ?
    są 3 efekty :
    - przenikanie
    - "błysk flesza" - to trzeba było zrobic elektronicznie bo apraty bardzo źle reagują na błysk
    - 1 raz flara


    aikidudi - może jest zbyt dynamiczny... ale muzyka podyktowała trochę dynamikę szczególnie w 2 częsci

  9. #9

    Domyślnie

    nie masz innej muzyki, którą mógłbyś wykorzystać w filmiku?
    Calkiem niezly aparat, takie sobie szkła, marne umiejętności i niewiele czasu...

  10. #10

    Domyślnie

    to nie ma już znaczenia - etap zamknięty. A muzyki nei bierze sie ot tak strzelając palcami Ta mi pasowała - kumpel podesłał mi kilka swoich kawałków

    A swoją drogą... dziwna prawidłowość - większość narzekających na brak możliwości przyjrzenia się to... fotograficy - chcieliby odbitke i piksel po pikselu detal analizować

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •