Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: obok

  1. #1

    Domyślnie obok

    Po zapoznaniu się z uwagami odnośnie reportażu i fotografii ulicznej postanowiłam zmierzyć się z tematem. Wyjęłam z "szuflady" fotki z ubiegłorocznego Marszu Solidarności i spośród setek zdjęć wybrałam poniższe.
    Czy dobór był właściwy? Nie wiem.

    1.

    2.

    3.

    4.

    5.

    6.

    7.

    8.

    9.

    10.

    11.

    12.


    a te dodatkowo

    13. "Polepszyło mi się"

    14."Komu dzwoni....?"

    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez swider ; 05-06-2012 o 14:55 Powód: Zdjęcia ;)

  2. #2

    Domyślnie

    w 5 jest pomysl, szkoda ze nie od przodu
    a ogolnie to niestety plecy plecy plecy

  3. #3

    Domyślnie

    Jest normalnie, bez rewelacji ale pocieszę cię, że w połowie gazet w Polsce dostałbyś pracę z miejsca z takimi zdjęciami jeżeli było by takie miejsce wolne Czyli dawaj dalej.
    Moja prywatna strona: http://shox.pl

  4. #4

    Domyślnie

    Fotouser

    Gwoli wyjaśnienia - plecy zamieszczone z pełną świadomością, nie z powodu braku innych ujęć.
    Skoro jednak uważasz, że nie wywołują innych emocji poza nudą muszę przyjąć, że mój reportaż nie sprawdził się. Moim założeniem było pokazanie "spowszednienia" marszów i demonstracji dla mieszkańców Warszawy oraz wyeksponowanie tych "wiernych". A "plecy" są, moim zdaniem, bardziej wyraziste.

    SHOX!

    Jestem jeszcze na etapie pełzającego amatora, nawet do raczkowania mi daleko, więc raczej nie będę aplikować na gazetowego fotoreportera.
    Dziękuję jednak za dobre słowo.

    Pozostałym dziękuję za odwiedziny i milczącą, acz wymowną recenzję.

  5. #5

    Domyślnie

    "Odstrzeliłbym" nr 12 jako zbyt odbiegający od tematu, natomiast nr 13 i 14 IMHO normalnie kwalifikowałyby się do setu...

    Jedną ze złych tradycji naszego Forum (której być może sam też kiedyś uległem) jest epidemia "bonusów" zamieszczanych "dla zasady". Co innego jeśli taki bonusik daje np. wgląd w tzw. making of, inny punkt widzenia, lub z innych powodów nie pasuje się do zestawu, ale tak jak tutaj - mógłby iść normalnie, nie jako dodatek.

  6. #6

    Domyślnie

    Może rzeczywiście nr 12, który wykorzystałam w charakterze "kropki na końcu zdania" jest niepotrzebny, choć w pewien sposób nawiązuje do fotki nr 1.

    Natomiast 13 i 14, hmm...
    Miałam "wejście na forum" z utrudnieniami. Nabałaganiłam przy wrzucaniu fotek i w rezultacie umknęło zdanie, w którym wyjaśniałam powód wyłączenia tych zdjęć.
    Pozwolę sobie nie zgodzić się z Tobą. Moim zdaniem jednak nie pasują do zestawu. Tematycznie i owszem, ale niosą z sobą pewien ładunek, powiedzmy, humorystyczny. Ja je tak odbieram. Cały zestaw jest potraktowany z pełną powagą, więc dodanie tych fotek wydawało mi się niestosowne. Inna sprawa, że mogłam ich w ogóle nie zamieszczać. Tu popełniłam błąd. I kajam się z tego powodu.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •