Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 28
  1. #1

    Domyślnie Mały, ale dobry statyw do kompakta.

    Poszukuję małego statywu do małego aparatu - takiego który wrzucę w plecak i który nie zje mi mojego kompakta. Mały nie znaczy jednak badziewny - przyzwyczaiłem się do porządnego sprzętu i nie lubię statywów które mają własne zdanie na temat kadru. Miałem - a wlasciwie mam ale został przejęty - Velbona CX-460 Mini, gabarytowo bardzo fajny, ale gorzej z precyzją..

    Znacie jakieś fajne modele majace po złożeniu około 30cm (ew. niewiele więcej) i w miarę precyzyjne? Fajnie jakby głowica miała rączkę do ustawiania a nie tylko samo mocowanie na kuli. Cena raczej na dalszym planie.
    Völkchlor

  2. #2

    Domyślnie

    nikt, nic?
    Völkchlor

  3. #3

    Domyślnie

    no co za psy ogrodnika!
    Völkchlor

  4. #4

    Domyślnie

    No co Ci mam powiedzieć, skoro sam z kompaktem używam namiętnie podróby GorillaPodu?

    posiadam plecaczek a w nim kliszaczek, tudzież teczkę a w niej cyfróweczkę | moje 500px

  5. #5

    Domyślnie

    Znam je, ale wolałbym jednak klasyczny statyw
    Völkchlor

  6. #6

    Domyślnie

    Pod kompaktowy aparat (canon G7,9,12 wraz z szerokokątnym adapterem) przykręcam Velbona V-pod i tego chciałem Tobie polecić. Ale jak zobaczyłem tego potwora, którego używasz to serdecznie przepraszam, może ktoś inny pomoże
    myślę co piszę

  7. #7

    Domyślnie

    Gorilla pod, a dokladniej podrobke za $2 z ebay. Najwygodniejsze rozwiazanie

    Sent from my GT-P7100 using Tapatalk 2
    Fuji: X100, X-Pro1, X-T2

  8. #8

    Domyślnie

    Jak pisałem wyżej Gorilla odpada.
    Völkchlor

  9. #9

    Domyślnie

    To moze cos takiego:
    Manfrotto Mini Table Top Tripod 209 With 492 Ball Head

    http://www.ebay.com.au/itm/New-New-M...d#ht_890wt_906
    Fuji: X100, X-Pro1, X-T2

  10. #10

    Domyślnie

    Do małego aparaciku (nawet małej lustrzanki) używam z dobrym skutkiem statywu Slik Sprint Mini GM. Kupiłem go kilka lat temu, a teraz - widzę - ukazał się w nowej i (niestety) trochę droższej mutacji.
    http://fotozakupy.pl/statyw/slik-spr...i-ii-gm,11565s
    W każdym razie - polecam!
    P.S. Piszę to z pozycji namiętnego cyklisty!
    Ostatnio edytowane przez jamnik ; 07-06-2012 o 10:21 Powód: uzupełnienie treści

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •