Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie [pytania] Delta Dunaju

    Drodzy Nikoniarze,

    Czy ktoś z Was był w celach fotograficznych w Delcie Dunaju i może polecić jakiegoś sensownego lokalsa z łódką, który nie zedrze, a zawiezie w ciekawe miejsca?

    W.
    --
    D80, SB-800, N 105 VR Micro/2.8, N 70-300VR, T 17-50/2.8, pierścienie Kenko i trochę drobiazgów

  2. #2

    Domyślnie

    Przyłączam się do pytania - planuję być w okolicach w tym roku, i jeśli ktoś potrafi polecić kogoś ciekawego, to z chęcią skorzystam.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Roderyk Braun Zobacz posta
    Przyłączam się do pytania - planuję być w okolicach w tym roku, i jeśli ktoś potrafi polecić kogoś ciekawego, to z chęcią skorzystam.
    Ja właśnie wróciłem. Polecam (o ile nie oczekujesz wypasionych standardów) nocleg w pecjonacie/pizzerii Ana w miejscowości Mahmudia. Standard schroniskowy, ale...

    Wykupiliśmy dla trzech osób wycieczkę łódką po Delcie. Trwała 4 godziny. Koszt to 300 lei (około 300 zł), ale poza sezonem da się negocjować. Telefon do naszego "kapitana" to +40755470094. Nazywa się Micheal i da się dogadać z nim po angielsku.

    W.
    --
    D80, SB-800, N 105 VR Micro/2.8, N 70-300VR, T 17-50/2.8, pierścienie Kenko i trochę drobiazgów

  4. #4

    Domyślnie

    Super, wielkie dzięki!!!
    Zdjęcia zrobiłeś wypasione?
    Roderyk

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Roderyk Braun Zobacz posta
    Super, wielkie dzięki!!!
    Zdjęcia zrobiłeś wypasione?
    To bardzo drażliwy temat. Po powrocie odkryłem że tele zassało do środka jakieś syfy (akurat w Delcie) i najlepsze zdjęcia ptaków wymagają teraz ręcznego czyszczenia.

    A obiektyw dzisiaj idzie do czyszczenia.

    W.
    --
    D80, SB-800, N 105 VR Micro/2.8, N 70-300VR, T 17-50/2.8, pierścienie Kenko i trochę drobiazgów

  6. #6

    Domyślnie

    Współczuję.

    Ale najważniejsze, że są - pomyśl, co by było, gdyby się okazało, że np. się źle wywołały filmy i wracasz z niczym prócz wspomnień.
    Roderyk

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •