Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24
  1. #21

    Domyślnie

    Dziękuję wszystkim za wpisy.

  2. #22

    Domyślnie

    Twoje błędy Twoimi, ale w ostatnim ujęciu błąd jest na zaproszeniu

    A jako dopiero co ożeniony facet, powiem Ci z perspektywy klienta (której wielu tutaj chyba nie ma), że filmik jest bardzo mocny i jest naprawdę dobrym materiałem do pokazywania rodzince. Sam chciałbym taki mieć ... cholera.

    Nie wiem tylko czy jest sens publikować na forum fotograficznym (jeśli robisz to tylko tutaj). Tutaj przecież niewiele osób się na tym pewnie zna od praktycznej strony i możemy o tym tyle powiedzieć, co laski na fejsbuku o naszych zdjęciach. Uzasadnione w naszych oczach pochwały mogą trochę rozleniwiać.
    Ostatnio edytowane przez Kartofelinder ; 14-09-2012 o 23:22

  3. #23

    Domyślnie

    Wow ... normalnie coś przepięknego - CUDO CUDO CUDO. Takie coś to ja widziałem chyba tylko na zakończenie brazylijskiej/hiszpańskiej telenoweli "ZBUNTOWANY ANIOŁ" z Natalią Oreiro -> wtedy każdy to oglądał(nie było wyjścia, jak się miało mamę i siostrę w domu)
    No ja pierwszy raz coś takiego widzę ze ślubu/przygotowań itd.

    Na video się nie znam, ale:
    Technicznie: Podobała mi się synchronizacja muzyki do obrazu. Dobór muzyki: świetny kawałek. Jakość u mnie na FULL HD żyleta. Scenariusz

    Chyle czoła i żonie boję się pokazać... bo będzie, że też takie chce

    REWELACJA

  4. #24

    Domyślnie

    podpisuje się pod większością komentów, świetna produkcja. Gratuluje, też bym chciał mieć taką pamiątkę... ale zaraz przecież jeszcze jestem wolny... To się uśmiechnę do Ciebie jak i mi przyjdzie się zmierzyć z "życiowym błędem"
    brak sygnatury

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •