Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 35
  1. #1

    Domyślnie Gdzie w Warszawie plener ślubny

    Jak w temacie-proszę o jakieś propozycje gdzie można w Warszawie wybrać się na plener ślubny.O Łazienkach,Wilanowie wiem ale może jest jakieś klimatyczne miejsce,ciekawa architektura czy piękny krajobraz.Może ktoś robił zdjęcia w jakimś ciekawym zapadającym w pamięć miejscu.Nie jestem z Warszawy,młodzi jak najbardziej,ale głupio się ich pytać-gdzie chcą plener....

  2. #2

    Domyślnie

    Zerknij tu:
    http://www.cyberfoto.pl/tematy-ogoln...-warszawie.htm
    Na poczekaniu znalazłem podobne pytanie i myślę że wiele ciekawych porad tam padło.

    Mam nadzieję że bić mnie za link do "obcego" forum nie będą

    PS. A tu drugi link:
    http://wizaz.pl/forum/showthread.php...ghlight=plener

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wlods Zobacz posta
    Jak w temacie-proszę o jakieś propozycje gdzie można w Warszawie wybrać się na plener Nie jestem z Warszawy,młodzi jak najbardziej,ale głupio się ich pytać-gdzie chcą plener....
    Dlaczego głupio?? Ja bardzo często tak robie. Pytam się parę gdzie chcą mieć plener, może mają jakieś sentymentalne miejsca, które dla mnie nic nie znaczą, a dla nich wiele. Mówie że jestem z innego miasta i nie znam w ich mieście ciekawych miejscówek. Przecież to żadna ujma

  4. #4

    Domyślnie

    Tak na szybko, to np Park Skaryszewski, na jakiś most możesz młodych zabrać.

  5. #5

    Domyślnie

    sam właśnie stoję przed wyborem miejsc plenerowych, myślałem o metrze warszawskim, centrum nocą, na tle pałac kultury, światła ulicy itp. - troszkę błyskać lampą. park wilanowski, szukam jeszcze ciekawych budynków w nowoczesnych stylu...

  6. #6
    kobieta Awatar abre
    Dołączył
    09 2007
    Miasto
    Chatka Fanaberka pod Otwockiem
    Posty
    445

    Domyślnie

    Z nowoczesnych to Trinity Park III na Domaniewskiej prezentuje się bardzo ciekawie.
    Pola Gałczyńska

    moje www

  7. #7

  8. #8

    Domyślnie

    a coś z zadaszonych miejsc jak by padał deszcz? coś polecacie?

  9. #9

    Domyślnie

    No... chyba Stadion Narodowy. A swoją drogą, czy ktoś widział już ślubniaki robione na Stadionie?
    Wracając do pytania autora wątku, to ja myślę, że wybór pleneru zależy od temperamentu młodych i fotografa. Jak się poznacie, to wspólnie wypracujecie kompromis. Nie zostawiałbym tej sprawy wyłącznie własnemu pomysłowi ambitnego fotografa, bo nie wiem, czy potem młodzi z rodziną nie będą zgrzytać zębami oglądając sesję na złomowisku, jaką podobno miała/będzie miała p. Kinga Rusin.
    sprzęt: fotografuję sercem

  10. #10

    Domyślnie

    Miałem okazję robić plener ślubny na Stadionie Narodowym pod koniec czerwca tego roku; niestety czasu nie było zbyt dużo... Plener pod tym linkiem: http://www.krzysztofskorupka.pl/2012...marta-mateusz/

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •