Close

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 35
  1. #11

    Domyślnie

    Trzeba mieć pozwolenie, żeby wejść na Narodowy? Jeśli tak, to gdzie o to pytać?

  2. #12

    Domyślnie

    Mogę powiedzieć gdzie nie robić pleneru ślubnego. Most Gdański, co jadę to jest jakiś plener.
    D, F, Xmm/xx, Już sam się gubię w tym wszystkim.

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gerronimo Zobacz posta
    Trzeba mieć pozwolenie, żeby wejść na Narodowy? Jeśli tak, to gdzie o to pytać?
    Nie wiem jak jest teraz z wejściem na Stadion. Ja robiłem plener w czasie trwania Euro. Nie chcieli nas wpuścić, ale Młody był "mocno uparty" i ostatecznie wpuścili nas kolesie z UEFA - 10-15 min i nie wchodzić na murawę

  4. #14

    Domyślnie

    Troche stary wątek al esię wypowiem bo może pomoże innym gdy będą szukac miejsc na plener ślubny w Warszawie.
    Ogólnie zalezy to od charakteru sesji. Znane standardy to wspomniany Wilanów, Łazienki czy Stare Miasto. Popularne ale i urokliwe są m.in.: park skaryszewski, park rydza-śmigłego, BUW czy most gdański.
    Z industrialnych klimatów polecam budynek Metropolitan, stacje metra np. Wilsona czy Centrum Nauki Kopernik.
    Klimatyczne stare kamienice na Pradze w tym eklektyczna kręcona klatka schodowa na ul. Kłopotowskiego.
    Ja osobiscie lubię szukac bardziej "dzikich" miejsc w Warszawie np. nad brzegiem Wisły. Tu masz przykładową sesje zrobioną m.in. przy plaży praskiej: https://www.kozinski-foto.pl/plener-slubny-warszawa/
    Kozinskifoto fotografia ślubna i okolicznościowa https://www.kozinski-foto.pl/

  5. #15

    Domyślnie

    Mam gdzieś takie zdjęcie żony z młotem udarowym. Widać, że pozowane. Tak mi się skojarzyło widząc jazdę na szosowym rowerze po tym żwirze.

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wer Zobacz posta
    Mogę powiedzieć gdzie nie robić pleneru ślubnego. Most Gdański, co jadę to jest jakiś plener.
    Dokladnie, bardzo oklepany. Podobnie Swietokrzyski.
    Z mostow to chyba tylko Polnocny i Torunski pozostal ...
    Moze czas wrocic na stary Slasko-Dabrowski ?

    Mam takie swoje, "nowe" miejsce - ale slubow juz nie robie, wiec moge sie zdradzic.
    Stacja Warszawa Stadion :^D

    Jak bylem tam pierwszy raz to odnioslem nieodparte wrazenie Déjà vu !!
    No taaak - widzialalem ta stacje w filmie !
    Stacja Bukit Jalil Stadion Kuala Lumpur
    To mozna zrobic swiatowy plener parze mlodej bez ruszania sie z Warszawy !

    Jak ktos skorzysta, to w ramach zadoscuczynienia koniecznie pochwalic sie efektami.

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez PM.M Zobacz posta
    Mam gdzieś takie zdjęcie żony z młotem udarowym. Widać, że pozowane. Tak mi się skojarzyło widząc jazdę na szosowym rowerze po tym żwirze.
    Bez przesady, po jakim żwirze? Jest płasko jak stół, nie widzę problemu (a też jeżdżę na oponach szerokości 23 mm, jak chyba ta pani; mam wrażenie, że pan ma szersze). Niewątpliwie nie jest to naturalne środowisko szosy, ale nie raz przecież przyjdzie jeździć po gorszym podłożu. Na przykład (jak w tym przypadku) "dojeżdżając" na plener nad Wisłą. W każdym razie mnie nie razi

  8. #18

    Domyślnie

    ja kiedys robiłam zdjęcia znajomym na złomowisku .... tak sobie wymyślili i tak mieli ,
    na pradze przy starych kamienicach , kiedyś można było wejść do fabryki na pradze , teraz juz jest z tym gorzej ...
    cementowania na Żeraniu ... ale trzeba sie z ochorna dogadac

  9. #19

    Domyślnie

    Może Park skaryszewski

  10. #20
    mariusz231
    Gość

    Domyślnie

    Według mnie ten Park skaryszewski t odpada na etapie wstępnym

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •