Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1

    Domyślnie VW Garbus Speedster Cabrio

    Proszę 3 zdjęcia Garbusa w wersji Speedster Cabrio. Nie są mi znane żadne detale-mechaniczne-przeróbki, jedyne co wiem, to to że na ulicy prezentuje się bardzo dobrze
    PS. Mała sesyjka niestety odbyła się wcześniej niż zaplanowaliśmy i polarek nie zdążył dotrzeć na czas...
    1.

    2.

    3.
    blog|fejsbuk|flickr
    Z6II|20|35|50|85|500

  2. #2

    Smile

    wszystkie 3 są super , tylko 2 jak i 3 bym przycioł u dołu , 3 większy kawałek u dołu , ten pusty asfalt burzy trochę całą kompozycję zdjęcia , ładna ostrość jakim szkiełkiem robione foty ?
    Aparat nie kłamie .......... to robi później fotograf na komputerze

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kendo73 Zobacz posta
    wszystkie 3 są super , tylko 2 jak i 3 bym przycioł u dołu , 3 większy kawałek u dołu , ten pusty asfalt burzy trochę całą kompozycję zdjęcia , ładna ostrość jakim szkiełkiem robione foty ?
    zdecydowanie zgadzam się.

    Garbusek też super.
    Calkiem niezly aparat, takie sobie szkła, marne umiejętności i niewiele czasu...

  4. #4

  5. #5

    Domyślnie

    Dzięki za komentarze!
    Teraz troszeczkę się usprawiedliwię Nigdy nie mogę się przełamać i zawsze przygotowuję zdjęcia w formacie bazowym matrycy - 3:2, czasami nie jest mi to na rękę, ale zostawiam ten "oddech" na zdjęciach. O dziwo po kilkudziesięciu minutach wpatrywania się w różne wersje cropa, doszedłem do wniosku, że takie ilości miejsca wcale nie psują mocno zdjęcia a nawet dodają urokuCo prawda, rzadko widuję takie ilości wolnego miejsca, ale nie mam wyjścia - to była jedyna uliczka w okolicy prawie cała skąpana w cieniach jeszcze dość mocnego słońca i nie rzucała na kolana, zwyczajnie tło jest kiepskie

    PS. Wszystkie zdjęcia są z Exifami także można podejżeć - wstawione zdjęcia są DX + N85 1.8D i N35 1.8G.
    Ostatnio edytowane przez Rossi_PL ; 06-05-2012 o 13:46
    blog|fejsbuk|flickr
    Z6II|20|35|50|85|500

  6. #6
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    12 2008
    Miasto
    Piekary Śląskie
    Posty
    171

    Domyślnie

    Kadrowanie mi nie zbyt pasuje, trochę mało przestrzeni u góry, dużo z dołu. Poza tym na 1 i 3 tylne koła i ogólnie część auta ginie w cieniu. Jeszcze co do kadrowania, na 3 - ujęcie z góry, nie zbyt podnosi atrakcyjność auta jak dla mnie.

    PS. W takim razie trzeba było się trochę bardziej postarać o atrakcyjność miejscówki

    pzdr

  7. #7

    Domyślnie

    1 świetna, jak dla mnie ....
    D600;N 24-120/4; N 105/2.8 VR, N 50/1.4, N 70-200/2.8 VR, SB-800

  8. #8

    Domyślnie

    Jeśli mam wybrać jedno to jest to 3. Świetny Garbaty!
    |D700|D90|50 f/1.8|35 f/1.8|18-105 f/3.5-5.6|70-210 f/4-5.6|58 f/2|
    |OM-2 SP|OM-4|50 f/1.8|35 f/2.8|
    |flickr|Blogger|

  9. #9

    Domyślnie

    Podoba mi się jeden, jest " z pazurem"
    2 ok, poprawnie, ale nie szarpie
    3 za dużo dołu ma.

  10. #10

    Domyślnie

    Auto cud miód i orzeszki po prostu. Coś pieknego. Co do zdjęc to na każdym masz za dużo dołu. Źle sie na nie patrzy

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •