Close

Strona 3 z 18 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 180
  1. #21

    Domyślnie

    dzięki piotrpl, spróbuję się jutro tym pobawić

    tymczasem jest już cennik detaliczny, niezabezpieczony hasłem, dla tych, którzy sporadycznie i dla siebie, oczywiście na słówko, ze ktoś z tego forum to i jakiś rabacik lub gratisek w zależności oczywiście od tego co zamówione

    http://albumy.bodzioch.pl/cennik-detaliczny/

    PROMOCJA DO DZIŚ, DO 23.59, czerwona zakładka po lewej stronie.
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 12-05-2012 o 17:14

  2. #22

    Domyślnie

    W podanym przez Ciebie cenniku masz błąd w nagłówku tabeli.
    "CENA ZA WYLKEJENIE( PO JEDNYM ZDJĘCIU NA STRONIE )"

  3. #23

    Domyślnie

    wielkie dzięki, poprawiłem przy okazji jeszcze inny

    Ponieważ nie ma to jak w realu więc 16.05.2012 dla zawodowców z Krakowa i okolic proponuję spotkanko przy kawie celem obejrzenia w realu i pomacania naszych albumów. Dla tych, którzy się pojawią i podejmą późniejszą współpracę mamy przewidziane gratisy i dodatkowy bonus. Miejsce spotkania: Kraków godzina popołudniowa, wieczorna bliżej terminu podam. Osoby chętne proszę o kontakt.
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 12-05-2012 o 17:14

  4. #24

    Domyślnie

    Marku, a na kiedy przewidujecie prezentację dla Wawy? Chętnie zapoznam się z ofertą osobiście, zanim podejmę decyzję o zamówieniu pokazówki

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez credka Zobacz posta
    Marku, a na kiedy przewidujecie prezentację dla Wawy? Chętnie zapoznam się z ofertą osobiście, zanim podejmę decyzję o zamówieniu pokazówki
    do Wawy mam inną propozycję,: mogę wysłać paczkę na swój koszt i tak pewnie zrobię do jednego kolegi. Najchętniej i najfaniej byłoby gdyby pokazał również kilku osobom i później odesłał. Oczywiście wszystko na mój koszt. Chyba, że zgromadzi się więcej osób to zajadę.

  6. #26

    Domyślnie

    No to jest alternatywa, choć potem spodziewaj się listy pytań
    Jak coś, to kilku chętnych będzie

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez credka Zobacz posta
    No to jest alternatywa, choć potem spodziewaj się listy pytań
    Jak coś, to kilku chętnych będzie
    ok, kilku chętnych jak i pytań się nie boimy

    mam pytanko a w zasadzie ankietka:
    czy ktoś zamawia lub by sobie życzył tłoczenie, bardzo proszę o odpowiedź TAK lub NIE:
    1. NASZ ŚLUB:
    2. OBRĄCZKI:
    3. ewentualnie propozycja innego (personalizowane czyli imiona i daty robimy więc nie o to to chodzi )
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 12-05-2012 o 17:14

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marekb Zobacz posta
    do Wawy mam inną propozycję,: mogę wysłać paczkę na swój koszt i tak pewnie zrobię do jednego kolegi. Najchętniej i najfaniej byłoby gdyby pokazał również kilku osobom i później odesłał. Oczywiście wszystko na mój koszt. Chyba, że zgromadzi się więcej osób to zajadę.
    Jak będziesz miał zamiar pokazać się w W-wa z albumikami to daj znać z chęcią zobaczę dobre albumy a może nawet i zakupie - sam teraz dla swojej nienarodzonej córci chce zrobić album z dzieciństwa gdzie będę umieszczał ciekawe fotografie rodzinne

  9. #29

    Domyślnie

    Marek, a w inne regiony polski tez wysylasz pokazówki?? Chetnie byl obejrzal.

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez angest Zobacz posta
    Marek, a w inne regiony polski tez wysylasz pokazówki?? Chetnie byl obejrzal.
    myślę by zrobić tak: pierwsza dostawa na zasadzie dotknij, obejrzyj, jeśli się spodoba zatrzymaj i zapłać, jeśli nie odsyłasz do 2 dni również na nasz koszt. Nie będą sygnowane stemplem "album pokazowy" i będą w normalnych cenach, dla fotografów czy handlowców wiadomo, w cenach pro++. Album pokazowy na zasadach jak w cenniku można będzie sobie zamówić później. Taka praktyka oczywiście dla osób, firm znanych czy z tego miejsca czy z innych źródeł. Mamy w tej chwili jednak inny problem, ciężko nam zebrać jakikolwiek zapas. Myślę, ze w przyszłym tygodniu sytuacja się poprawi

    angest, napisz co by cię interesowało czyli wielkości, kolory itd.

    Z przyczyn od nas niezależnych środowe spotkanie musimy przełożyć na czwartek 17.05.2012 godzina i miejsce bez zmian. Osoby, które zadeklarowały swoją chęć przybycia na środę, a nie będą mogły przybyć we czwartek, w rekompensacie odwiedzimy osobiście lub umówimy się na spotkanie w innym terminie.

    TYLKO NA JUTRZEJSZYM SPOTKANIU będzie można zakupić albumy w cenie -20%, oczywiście albumy pełnowartościowe i nie pokazowe i oczywiście od ceny pro .


    krem i capuccino podobne i oba piękne no i tłoczenie w końcu pokazałem

    ach no i jest już tłoczenie "Nasz Ślub" o które sporo osób pytało

    dostępne są już albumy w formacie: 25x33 i fajnie się w nich prezentują zdjęcia 15x23 poziome, a piony można po dwa umieszczać .
    Ostatnio edytowane przez Psychotrop ; 21-02-2013 o 00:31

Strona 3 z 18 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •