Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Dworzec

  1. #1

    Domyślnie Dworzec

    Dworzec i kilka kadrów (przyznaje bez bicia, prostowania nie było).


    1. O swicie


    2. Dolny


    3. Klasycznie


    4. Na stanowiska


    5. Z usmiechem


    6. Przelotowy


    7. Przystanki


    Bonus
    Nikon jest, światło zawsze jakieś też jest, tematów bez liku a czasu za cholerę

  2. #2

    Domyślnie

    Fajne zdjęcia Podoba mi się rozplanowanie kadru
    Pozdrawiam
    Jest 10 rodzajów ludzi, ci co rozumieją arytmetykę binarną i ci co jej nie rozumieją.

  3. #3

    Domyślnie

    Fajnie, że żyjesz jakiś wspólny plener w końcu trzeba zrobić...

    Oglądnąłem z przyjemnością ale wspomnienia mam nieszczególne.... kilkanaście lat pracowałem na Dworcu ...a na RDA od jego powstania...

    U ciebie tak czysto i schludnie ... wybieram klasyczną 3 jakoś tak najweselej na tym zdjęciu...
    Teraz Lady Ku

  4. #4

    Domyślnie

    Hej.
    Fajnie że wreszcie przewietrzyłeś nikosia . Już ci kiedyś pisałem że podobają mi się twoje kadry, tu kolejny tego przykład.
    Co prawda troszkę nie mój klimat ale podoba mi się bonusik a z serii to 2 za ładną obróbkę, ładnie wyciągnięte kontrasty i szczegóły.
    Pozdrawiam
    Tomek

  5. #5

    Domyślnie

    Nr 3 bardzo zgrabnie Ci wyszła. Poza tym jest to porażka architektoniczna i niełatwo ten koszmarek ciekawie pokazać.
    red light, dark room...

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Amadeusz Zobacz posta
    Nr 3 bardzo zgrabnie Ci wyszła. Poza tym jest to porażka architektoniczna i niełatwo ten koszmarek ciekawie pokazać.
    hm "koszmarek" jakże delikatnie powiedziane ... coś o tym wiemy, prawda
    Teraz Lady Ku

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez milk Zobacz posta
    hm "koszmarek" jakże delikatnie powiedziane ... coś o tym wiemy, prawda
    Tak, to były czasy, eech tyle lat. Żałuję tylko, że wtedy jeszcze nie robiłem zdjęć i nie mam dokumentacji przeobrażania się Krakowa, który zmienił się znacząco.
    red light, dark room...

  8. #8

    Domyślnie

    Dzięki za odwiedziny. Co do samego dworca to fakt, że perła architektury raczej nie jest .... ale patrząc na to co tam było kiedys ... to jednak widać różnicę na plus
    Nikon jest, światło zawsze jakieś też jest, tematów bez liku a czasu za cholerę

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sethcracow Zobacz posta
    .... ale patrząc na to co tam było kiedys ... to jednak widać różnicę na plus
    Sęk w tym, że tam nic nie było (łąka). Dopiero tym czymś spartaczyli otoczenie. Wygląda jakby prace projektowe szły równolegle do Centralnego w Warszawie
    red light, dark room...

  10. #10

    Domyślnie

    Super zdjęcia jakoś inaczej patrzy człowiek na ten obiekt jak stoi i czeka na Busa Numerek dwa jak dla mnie , szkoda tylko że nie pokazałeś Busa na Oświęcim :P
    D500 N17-55 2.8 N80-200 2.8 N35 1.8

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •