Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1

    Domyślnie Gdzie we Wrocławiu zrobić odbitki na papierze Papier Kodak Endura Professional

    Jak w temacie. Potrzebuje zrobić 10 odbitek( trochę mało, żeby zamawiać przez net ) na Papierze Kodak Endura Professional - mat jedwabisty. Jaki lab we Wrocławiu oferuje taki papier?

  2. #2

    Domyślnie

    agfa na jedności tego czasem nie ma ? Namiary z telefonem masz na stronie - przekręć

  3. #3

    Domyślnie

    albo 60km od Wroclawia u mnie w miescinie robią
    | D600 | D90 | N 35 1.8 | N 50 1.8 |T17-35 2.8-4| S 70-200 f2.8 | plecaczek

    Fejs

  4. #4

    Domyślnie

    Wiem, że robili w Kodaku w C.H. Borek.
    Krzysztof Paszkiewicz

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez digit Zobacz posta
    Jak w temacie. Potrzebuje zrobić 10 odbitek( trochę mało, żeby zamawiać przez net ) na Papierze Kodak Endura Professional - mat jedwabisty. Jaki lab we Wrocławiu oferuje taki papier?
    Foto AGA przy rynku, ulica Kuźnicza.
    "Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche

  6. #6

    Domyślnie

    Agfa na Jedności Narodowej, na 100%.

  7. #7

    Domyślnie

    Wielkie dzięki za info. Jak zawsze można liczyć na ludzi z forum

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez digit Zobacz posta
    Jak w temacie. Potrzebuje zrobić 10 odbitek( trochę mało, żeby zamawiać przez net ) na Papierze Kodak Endura Professional - mat jedwabisty. Jaki lab we Wrocławiu oferuje taki papier?
    Cytat Zamieszczone przez Gomad Zobacz posta
    albo 60km od Wroclawia u mnie w miescinie robią
    Dokładnie jak napisał Dawid, w dodatku patrząc na cennik na e-agfa (podejrzewam że w necie mają lepsze ceny niż na miejscu) to od rozmiaru 18x24 w górę jest spora różnica w cenie(im wyżej to różnica prawie 30-40%/szt)
    Ja jestem prawie codziennie we wro wiece ew mógłbym dowieźć na przyszłość
    jakby co pisz na PW
    Nikon d700+Mb-d10/D800 + MB-d12|Zenitar 16 2.8|N16-35 4 vr|Sigma 70-200 F2.8 II EX DG MACRO HSM|2xSB-800|YN 560|Samyang 85 1.4 AE UMC|Naneu Urban Gear u120

  9. #9

    Domyślnie

    No ba....a jak wygladaja Mam sporo w teczce druknietych przez Mateusza....polecam

  10. #10

    Domyślnie

    Super. Dzięki. ja do tej pory wysyłałam do labpolska, ale przy mniejszej ilości odbitek koszt przesyłki jest za wysoki żeby to miało sens

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •