Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 22 z 22
  1. #21

    Domyślnie

    czy mając obiektyw NIKON AF NIKKOR 75-300 mm 1:4,5-5.6 który także używałem do analogowego apartu Nikon F90x, można założyć że będzie działał z Nikonem D90, na takiej samej zasadzie co opisywana wyżej Tokina.
    Czy jest to dobry obiektyw do współpracy z Nikonem d90, zakładając że sprawę przeliczania ogniskowej mam już za sobą i wiem już o co chodzi, czy mogą wyniknąć w czasie współpracy tych dwóch (korpusu D90 i obiektywu NIKON AF NIKKOR 75-300 mm 1:4,5-5.6) jakieś problemy które mocno wpłynął na komfort i jakość wykonywania zdjęć. Pomijam oczywiście wagę tego obiektywu która akurat bardzo mi pasuje.

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez foton24 Zobacz posta
    czy mając obiektyw NIKON AF NIKKOR 75-300 mm 1:4,5-5.6 który także używałem do analogowego apartu Nikon F90x, można założyć że będzie działał z Nikonem D90, na takiej samej zasadzie co opisywana wyżej Tokina.
    Czy jest to dobry obiektyw do współpracy z Nikonem d90, zakładając że sprawę przeliczania ogniskowej mam już za sobą i wiem już o co chodzi, czy mogą wyniknąć w czasie współpracy tych dwóch (korpusu D90 i obiektywu NIKON AF NIKKOR 75-300 mm 1:4,5-5.6) jakieś problemy które mocno wpłynął na komfort i jakość wykonywania zdjęć. Pomijam oczywiście wagę tego obiektywu która akurat bardzo mi pasuje.
    Oczywiście będzie działać z D90 tak samo jak i z F90x. Skoro go już używałeś to powinieneś wiedzieć jakie są jego zalety i wady, oraz komfort pracy. Oczywiście podpinając obiektyw AF-S np. 70-300 VR będzie szybciej działać AF z uwagi na wbudowany silnik w obiektywie i można niżej zejść z czasami (stabilizacja).
    D90+grip/D80/Nikkor 18-105/Helios 44-2+pierścienie/Revueon 135 2.8/Sigma 70-300/Metz 44AF1/Nikkor 28-80

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •