Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14
  1. #11
    Ania_B
    Gość

    Smile

    Cytat Zamieszczone przez Erie Zobacz posta
    dokładnie GALL, matrox rulez!!!
    ati i nvidia kanałami , szkoda tylko że nie ma szybkich matroxów do gierek, bo teraz to muszę co jakiś czas wyłaczać piecyk i zmieniać kartę jak chcę sobie pograć

    (TO JEST ŻART - muszę to wstawiać bo czasem ludzie narzekają na moje posty jak żartuję, albo się nabijam z czegoś)
    najlepiej mieć dwa komputerki jeden do foto /przenośny najlepiej żeby go ze sobą można wszędzie zabrać, lekki i mały ale nie za mały bo chcemy przecież dobrze widzieć.../ a drugi do gierek....i po problemie..no może oprócz "małej" dziurze w kieszeni gdzie normalnie był portfel...

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ania_B Zobacz posta
    najlepiej mieć dwa komputerki jeden do foto /przenośny najlepiej żeby go ze sobą można wszędzie zabrać, lekki i mały ale nie za mały bo chcemy przecież dobrze widzieć.../ a drugi do gierek....i po problemie..no może oprócz "małej" dziurze w kieszeni gdzie normalnie był portfel...
    eee to już wolę wymieniać sobie karty do grania/ grafiki
    szkoda, że to już nie to samo forum...

  3. #13

    Domyślnie

    Eeeee tam, najlepiej to kupić dobry komputer do grafiki i konsole do grania
    Pozdrawiam
    Pucha i szkła NIKON

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Robert S. Zobacz posta
    Eeeee tam, najlepiej to kupić dobry komputer do grafiki i konsole do grania
    na konsole nie ma gier w jakie ja grywam to raz, dwa każda gra na konsolę to 200-250 PLN zamiast ~100 lub darmowe (nie pirackie) gierki MMORPG, więc wciąż wolę jednak wymieniac co pewien czas tą kartę
    szkoda, że to już nie to samo forum...

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •