Close

Strona 31 z 31 PierwszyPierwszy ... 21293031
Pokaż wyniki od 301 do 306 z 306
  1. #301

    Domyślnie

    Więc... maszynka przyjechała. Pierwsze co zrobiłem to oczywiście zajrzałem do środka - po prostu z czystej ciekawości


    Pierwsze wrażenie z zewnątrz - obudowa jest DUŻA!!! Nie spodziewałem się, że będzie aż tak duża, ale jakoś się przyzwyczaję. Jakość wykonania obudowy po prostu rewelacyjna. Jest sztywna, fajnie pomalowana, miła w dotyku i bardzo mi się podoba To już jednak nie te same obudowy co 10 lat temu

    Pierwsze uruchomienie trwało 7s Po czym ujrzałem pulpit Win 7 Jednak SSD jest faktycznie szybkie Szybkie podłączenie do internetu, aktualizacje systemu, instalacje oprogramowania i sprzęt jest już gotowy do działania.

    Mam nadzieję, że posłuży długo...
    D7000, N 17-55, N 35, SB, MB-D11, EIZO, EPSON, VELBON, NNJ

  2. #302

    Domyślnie

    Spory plus za ulozenie kabli - jest na prawde niezle jak na to co mozna zrobic z tymi kablami.
    d70s + N18-70 + N55-200

  3. #303

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kurtz Zobacz posta
    Spory plus za ulozenie kabli - jest na prawde niezle jak na to co mozna zrobic z tymi kablami.
    Fachowcem nie jestem, ale też mi się wydaje, że ładnie to zrobili...
    Jedynym mankamentem jaki odkryłem jest słaby zasięg karty Wi-Fi. Na laptaopie dowolnym miejscu w domu mam wszystkie "kreski", a tutaj raptem 2-3... Nie wiem - może inną kartę wstawić?
    D7000, N 17-55, N 35, SB, MB-D11, EIZO, EPSON, VELBON, NNJ

  4. #304

    Domyślnie

    A jak z antena karty? gdzie jest?
    d70s + N18-70 + N55-200

  5. #305

    Domyślnie

    Mam dwie anteny z tyłu komputera... Przykręcane i postawione na sztorc
    D7000, N 17-55, N 35, SB, MB-D11, EIZO, EPSON, VELBON, NNJ

  6. #306

    Domyślnie

    No ładny jest :P przygarnąłbym skrzynkę i grafikę :P także wiesz, jak Ci się znudzi będziesz sprzedawał to daj znać Co do SSD, nie wiem od czego to zależy, wcześniej miałem OCZ Vertex Plus i start czystej siódemki trwał prawie 30s (na talerzowcu prawie minutę), a teraz na intelu startuje w kilka s max, a wyłącza się w 2-3s. Pewnie ten OCZ był taki dziad
    ;]

Strona 31 z 31 PierwszyPierwszy ... 21293031

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •