Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    Gaduła
    Dołączył
    04 2010
    Miasto
    Kraków
    Posty
    3 609

    Domyślnie Dział Komputery-sugestia uporządkowania

    Nie sądzicie Panie i Panowie, że mamy w tym dziale kompletny miszmasz, który przydałoby się usystematyzować?

    Przede wszystkim, wydaje mi się że porady sprzętowe w tym dziale, powinny zmierzać do ułatwienia zakupu i obsługi sprzętu stricte do grafiki i fotografii, a nie jak to jest dotychczas, do wszystkiego.

    W końcu forów o tematyce IT jest od metra, a tutaj powinniśmy trzymać się poradnictwa, które trzyma się tematyki około fotograficznej.

    Tak mi się przynajmniej wydaje.

    Dlatego dobrze by było, by praktycy, czyli ludzie zajmujący się fotografią zawodowo, mogli zamieszczać tu spostrzeżenia na temat różnych konfiguracji sprzętowych, analogicznie jak to ma miejsce w wypadku monitorów, by nie było już potrzeby tworzyć wątków poradniczych, które właściwie oprócz zamieszania, niczego dobrego nie wnoszą.

    Dla przykładu, np. uwagi kolegi stiga więcej wnoszą nieraz konkretów, niż jakieś wielostronicowe wątki.
    Medice, cura te ipsum.

  2. #2

    Domyślnie

    W końcu forów o tematyce IT jest od metra, a tutaj powinniśmy trzymać się poradnictwa, które trzyma się tematyki około fotograficznej.

    Tak mi się przynajmniej wydaje.
    Ja mam troche odmienne zdanie:
    - to Forum jest alfą i omegą dla Nikoniarzy,
    - tutaj każdy Nikoniarz znajdzie większość rzeczy o fotografii i o komputerach też,
    - jeśli jakiś Nikoniarz ma problem z komputerem, to dlaczego koledzy nie mieliby pomóc - tylko odsyłać gdzieś ?

    Gdyby ktoś chciał iść na inne forum i popytać - to by poszedł; jeśli nie poszedł - to miał w tym jakiś cel.

    Pzdr.
    D700 + N24-70 + N80-200D ED + N70-300VR, SB-900

  3. #3
    Gaduła
    Dołączył
    04 2010
    Miasto
    Kraków
    Posty
    3 609

    Domyślnie

    ... ale ja nie mówię że nie, byle ten dział jakoś podzielić i uporządkować.

    Może i tu być przecież taki Hyde Park dla wszelakich spraw, ale specyfika forum powinna jednak do czegoś zobowiązywać.
    Medice, cura te ipsum.

  4. #4

    Domyślnie

    Dobrze jest jak jest a od takich propozycji jest inny dział

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •