Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: ramka cyfrowa

  1. #1

    Domyślnie ramka cyfrowa

    Zastanawiam sie nad wyborem ramki cyfrowej do prezentacji zdjec. Ale nie mam pojecia jaka wybrac. Szukalem testow ale wszystkie sa stare. Moze mozecie polecic jakas lub ktos ma jakies rady jak wybrac.

  2. #2

    Domyślnie

    Chyba był już podobny wątek na forum. W zasadzie sporo zależy od tego co rozumiesz przez prezentację zdjęć, jeżeli chodzi Ci o sprawy biznesowe, typu pokazanie portfolio klientowi itp. sprawy to raczej najlepszym rozwiązaniem będzie Ipad, a nie ramka cyfrowa. Ogólnie bardzo niewiele modeli ramek ma wbudowany akumulator, większość niestety do działania potrzebuje zasilacza i tutaj z prezentacją poza domem/firmą mogą być pewne komplikacje. Mam w domu dwie ramki cyfrowe jedną Samsunga (bez akumulatora) i drugą Philipsa (z akumulatorem) kupioną specjalnie jako cyfrowy album do pokazywania zdjęć znajomym/rodzinie przy okazji różnego rodzaju spotkań towarzyskich. Obie 8", z rozdzielczością 800*600, jakość obrazu wyraźnie lepsza w Samsungu chociaż ta z Philipsa tez jest całkiem dobra. Moim zdaniem ramka cyfrowa z akumulatorem jest całkiem niezła kiedy chcemy pokazywać zdjęcia w towarzystwie, ale do "profesjonalnych" zawodowych prezentacji obstawiałbym jednak Ipada, jakość wyświetlania zdjęć będzie znacząco lepsza.
    D600, T24-70/2.8 VC, N80-200/2.8, SB700

  3. #3

    Domyślnie

    Bardziej by pokazac zdjecia rodzinie znajomym, wiec taka ramka powinna byc dobra.
    Jak dlugo pracuje ci na akumulatorze?
    Ja znalazlem Hama 8" prenium i slimline. Moze ktos je uzytkowal lub zna te marke?

  4. #4

    Domyślnie

    Mam taką: http://www.p4c.philips.com/cgi-bin/d...ctn=SPH8628/12 , na baterii działa około 1 godziny.
    D600, T24-70/2.8 VC, N80-200/2.8, SB700

  5. #5

    Domyślnie

    Dzieki bardzo za rade. Posluchalem twojej pierwszej opcji i wydalem dwie stowki na uzywanego ipad2 z 64GB pamieci. Troche duzo ale rozwiazuje mi to nie tylko problem pokazywania zdjec ale i ich skladowania a ilosc czasu pracy na bateri jest zupelnie inna.

  6. #6

    Domyślnie

    To ja dodam jeszcze, że można dokupić do tego przejściówkę HDMI i pokaz zrobić na telewizorze/projektorze gdyby była taka potrzeba. Można puścić jakąś muzyczkę w tle i już jest całkiem porządna prezentacja.

  7. #7

    Domyślnie

    Coś nowego w temacie?
    Chciałbym jakąś ramkę dla dziadków - ale tyle tego towaru na rynku, że nie wiem na co patrzeć...
    Akumulator niepotrzebny, wskazana banalnie prosta obsługa, 8".
    F70, F100, S5Pro, S 10-20, N24 2.8D, N35 1.8G, N50 1.8D, N85 1.8D, N180 2.8D.
    Metz 40MZ3i, Metz 54MZ4i, Sony A5000 i A6600.
    ex -
    F3HP, F80s, D610, N18-200, A6300

  8. #8

    Domyślnie

    Przy posiadaniu tabletu, co zdaje się być coraz popularniejsze, kompletnie straciłem zainteresowanie ramką cyfrową. To tak z perspektywy bodajże dwóch lat. Nie patrzyłem na ceny, ale być może jest zatem sens kupna jakiegoś taniego tabletu zamiast ramki. Hmm tyle, że ta banalna obsługa chyba wówczas odpadnie niestety. Taka "ramka dla dziadków" zatem? No ciekawe, co ci polecą ludziska i za ile.

  9. #9

    Domyślnie

    odkopię

    Wybór ramek duży... poleci ktoś coś dobrego ?
    - czytelny LCD 10 - 12"
    - dziecinnie prosta obsługa (dla osoby starszej)
    - wewnętrzna pamięć wymagana


    ktoś coś ?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •