Close

Strona 3 z 25 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 242
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez admin Zobacz posta
    Ja Ci dam wstępnie
    Ja też chcę, dwa razy
    Moja galeria: www.darko.cal.pl, zapraszam na FB

  2. #22

    Domyślnie

    widzę że już zaczynamy klimat plenerowy

  3. #23

    Domyślnie

    Na chwilę obecną jedyny wolny termin w czerwcu to 1-3 ale proszę dopisz nas do listy będziemy kombinować... chyba że będzie kolejna zmiana terminu
    D610. F801s. N28-70/2,8. N50/1,4D. N55/1,8micro. N85/1,4. N70-200/2,8VR. Sb800. LP mini trekker

  4. #24

    Domyślnie

    Dopisałem Was ale wiecie że bardzo mi zależy na waszej obecności. Muszę też Grzesia i Jagienkę zmobilizować bo zamknęli się w tym Krakowie i milczą jak w grobowcu. Wróć, po prostu milczą

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez admin Zobacz posta
    Muszę też Grzesia i Jagienkę zmobilizować bo zamknęli się w tym Krakowie i milczą jak w grobowcu. Wróć, po prostu milczą
    muszę porozmawiać z Grzesiem i Kostkiem, choć ten drugi pewnie niewiele zrozumie, ale na pewno będzie piszczał jak usłyszy. Milczymy bo wykończyło nas ciągłe wykańczanie
    Nasze momenty
    Nie ma rzeczy niemożliwych dla kogoś, kto nie musi ich robić sam

  6. #26

    Domyślnie

    Pojawił się konkurencyjny wyjazd TOSKANIA i jeśli uda nam się wszystko spiąć wybiorę niestety Toskanię
    D610. F801s. N28-70/2,8. N50/1,4D. N55/1,8micro. N85/1,4. N70-200/2,8VR. Sb800. LP mini trekker

  7. #27

    Domyślnie

    Prosze nas wstepnie wpisac, z Kostkiem nie chcesz do nas przyjechac dzwonic tez Ci sie nie chce to sie spotkamy nad morzem. w sumie bliżej.

  8. #28

    Domyślnie

    Kurcze ... akurat w takim terminie, a tak czekałem na ten plener.
    Od grudnia planuję wyprawę do Toskanii i akurat tam będę od 1 do 10 czerwca.

    No cóż będę jeszcze zaglądał, a nuż termin pleneru ulegnie zmianie.
    OMG, I have finally discovered what's wrong with my brain: On the left side, there is nothing right, and on the right side, there is nothing left.

  9. #29

    Domyślnie

    Nie chcę już manewrować z terminem bo rezerwują się dwa pensjonaty i trochę mi głupio zmieniać terminy. Mam nadzieję że Toskania będzie w innym terminie, jeśli nie to przykro mi bardzo Już uzupełniam listę. Co do Toskanii. Zdecydowanie pojechałbym ale we wrześniu. Mimo że dla części Włochów to jeszcze wakacje, to klimaty są wtedy fantastyczne. Gdyby tylko zdrowie mi pozwoliło...

    Ps. Uzupełniam listę.

  10. #30

    Domyślnie

    nie chcesz do nas przyjechac dzwonic tez Ci sie nie chce to sie spotkamy nad morzem. w sumie bliżej.
    Grzesio, wiesz że Was kochamy. Problem w tym że nie chcę Was zamęczać problemami. Z wielką radością byśmy was odwiedzili i wiesz o tym. U nas też drzwi otwarte. Tylko męczyć Was nie chcę telefonami bo wiecie jak to u mnie jest. I tak oduczyłem się marudzenia i udaję że wszystko jest ok

Strona 3 z 25 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •