Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie MINI po horyzont

    Flota OLT EXPRESS przed otwarciem nowego terminala w Gdańsku...

    Dawid Linkowski - anonimowość w sieci to fikcja
    dalej podpis był nieregulaminowy

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    No niestety... wczoraj zrobiła się u nas zima... mam jeszcze - z topniejącym śniegiem

    Dawid Linkowski - anonimowość w sieci to fikcja
    dalej podpis był nieregulaminowy

  4. #4

    Domyślnie

    Ładnie to pokazałeś.

  5. #5

    Domyślnie

    Jeśli miałbym wybierać, druga fotka mi się bardziej podoba - kierunek czytania zdjęcia bardziej zbliżony do nawyków europejskich, dobrze dobrane proporcje kadru i mała GO.

    A ja nieszczęsny myślałem, że OLT to tylko nowa linia lotnicza

  6. #6

    Domyślnie

    Zdecydowanie nr 2, bardziej przystająca przy takim ustawieniu aut GO, przyciąga większą uwagę: na 1ce widzimy "czerwoną flotę autek", na 2ce - OLT express ma czerwoną liczną flotę mini Jeszcze odnośnie nr 1 - pod autami widać jakieś czerwone plamy, niczym farbę co przy jakiś czerwonych śladach na grillu na #2 jest bardzo intrygujące... oni je czymś malowali, czy co?!

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Piotrkop Zobacz posta
    Zdecydowanie nr 2, bardziej przystająca przy takim ustawieniu aut GO, przyciąga większą uwagę: na 1ce widzimy "czerwoną flotę autek", na 2ce - OLT express ma czerwoną liczną flotę mini Jeszcze odnośnie nr 1 - pod autami widać jakieś czerwone plamy, niczym farbę co przy jakiś czerwonych śladach na grillu na #2 jest bardzo intrygujące... oni je czymś malowali, czy co?!
    Hahahhaa... Te plamy to topniejący śnieg. "Czerwoność" plam - to odbicia karoserii w wodzie
    Dzięki
    Dawid Linkowski - anonimowość w sieci to fikcja
    dalej podpis był nieregulaminowy

  8. #8

    Domyślnie

    Też na pierwszy rzut oka wygląda ta woda jak czerwony glut
    1. Kojarzy mi się z ławicą ryb z otwartymi pyszczkami

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •