Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27
  1. #21

    Domyślnie

    Majek - byłem pewny że to zdecydowanie drożej wyjdzie (przynajmniej tak było jakieś 4 lata temu tyle że z HP - jakieś 30 - 40% drożej za sprzęt prawie identyczny), ale przy takich relacjach Dell vs. składak nie ma się co zastanawiać nad składakiem.

  2. #22

    Domyślnie

    Dobiły te Delle do mnie. Chcecie foty środka? Tak jako ciekawostkę?

  3. #23

    Domyślnie

    Dawaj. Widziałem kiedyś bebechy HP/Compaq i tam każdy kabelek był na wymiar. Tu pewnie będzie podobnie.
    Dziwnym nie jest

  4. #24

    Domyślnie

    Pokaż, pokaż

  5. #25

    Domyślnie

    Khehe...

    Oczywiście, że wszystko na wymiar, ale jest też jakaś możliwość rozbudowania. Generalnie im wyższy model, tym większe możliwości rozbudowy.
    Po otwarciu boczku widzimy takie coś:
    Zdjęcia telefonem zrobione, ale coś tam widać...

    W zasadzie, to chciałem Wam pokazać to chłodzenie. Jak się odepnie zaczep i odchyli całe to skrzydło z zatokami dysków (tu tylko jeden 2,5"), to widzimy, że na procu jest tylko radiator, a pamięci siedzą w takim tunelu, którego wylot jest skierowany na chipset:

    Jak się zdejmie ten tunel, to z bliska widać, że są tam dwa wentylatory 120mm. Jeden dmucha w tunel, drugi dmucha na radiator procesora:

    Oprócz tego karta graficzna ma swój wentylator i zasilacz też. Ale wszystko kręci się z prędkościami ok 700-800 obr/min, więc chłodzenie jest praktycznie niesłyszalne.
    Bardziej mnie wkurza, że chyba cewki w zasilaczu piszczą. Ja to słyszę, kila osób słyszy, kilka nie słyszy. To jest tak zupełnie na granicy słyszalności. W sumie to mało mi to przeszkadza, ale boję się, że jak posiedzę dłużej, to mi to zacznie przeszkadzać. W serwisie mi powiedzieli, że jak by co, jak by problem faktycznie był uciążliwy, to nie ma problemu żeby zasilacz wymienić. Póki co zasugerowali, żeby komputer sobie jakiś czas pochodził, podobno zdarza się, że układy muszą się wygrzać, spęcznieć i efekt ustaje.


    EDIT:
    Teraz dopiero zauważyłem, że płyta jest w ogóle całkiem na odwrót. Normalnie, jak się otworzy prawy boczek w kompie, i spojrzy do środka, to po prawej jest przód kompa, a po lewej tył. Tu się zdejmuje lewy boczek i po prawej jest tył, a po lewej front komputera. Czyli płyta jest lustrzana.
    Ostatnio edytowane przez Majek ; 04-04-2012 o 15:53

  6. #26

    Domyślnie

    W HP, który widziałem lata temu tunele były przeźroczyste, a tak to podobnie - na procku radiator i od tego tunel na tył kompa i na końcu mały wiatraczek, którego w ogóle nie było słychać. W sumie to przez tą cisze raz z guzika kompa wyłączyłem, bo myślałem, że nie działa, a to monitor był wyłączony tylko
    Dziwnym nie jest

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Majek Zobacz posta
    Czyli płyta jest lustrzana.
    W serwerowym PowerEdge to samo (przynajmniej takim starszym)

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •