Close

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    Kadey
    Gość

    Domyślnie [Pytanie]L110 + komputer

    Witam, mam aparat nikon coolpix L110. Kupiłem go jakiś rok temu i w zestawie były 2 kable. USB oraz ten do starych telewizorów (nie wiem jak się nazywa, ma 3 kolorową wtyczkę). Gdy podłączę aparat do telewizora, wyświetla on obraz z aparatu, jednak na komputerze nie mam tego efektu. Ktoś wie może jak to zrobić? Chciałbym mieć wyświetlany obraz na żywo na ekranie mojego laptopa. Jeżeli to ważne, to mój laptop ma wejście HDMI więc mogę kupić ten kabel.

    Pozdrawiam i proszę o szybką odpowiedź.

  2. #2

    Domyślnie

    A nie lepiej jest przekopiować pliki na dysk i oglądać z dysku? Z pewnością dużo łatwiej będzie się w ten sposób oglądać gdyż dysk ma sporo szybszy transfer od USB i karty w aparacie.

  3. #3

    Domyślnie

    Rozumiem że chodzi Ci o używanie komputera jako wizjera, podglądu na żywo z aparatu, tak? Obawiam się że jest to nie możliwe (przynajmniej w L100 nie ma takiej funkcji), poszukaj pod hasłem tether.
    D750, D7000, 14-24/2.8, N50/1.8D, 28-70/2.8, 80-200/2.8 AF-S, SB 800, NEX-C3 + 16/2.8 +18-55/3.5-5.6, MacBook Pro, iMac 27", Think Thank Retrospective 40

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •