Close

Strona 2 z 14 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 131
  1. #11

    Domyślnie

    http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=11966

    Edit: Przepraszam, nie doczytałem.
    Ostatnio edytowane przez Maciej ; 08-04-2007 o 23:18
    "Wolność twojej pięści musi być ograniczona bliskością mojego nosa."

  2. #12

    Domyślnie

    Rozmawialem ze znajomym ktory ma Samsunga lustrzanke (Pentaxa)...
    do jego aparatu nie ma takiego typowego gripa, ale ludzie mocuja jakies inne
    i wszystko pieknie dziala...
    czy z D50 tez tak nie mozna zrobic ??
    DwaCzarneEosy|SzkiełkoOkoSwiecidełko

  3. #13

    Domyślnie

    Też z wielką chęcią bym kupił jakiś działający, ale sami wiecie jak z nimi jest.

    Taki mały off topic: Znajomy chce kupić lustro. Wacha się miedzy Nikonem D70s a Canonem 400D. Po tym jak wymienił że canon ma działającego gripa - brakło mi argumentów na stronę Nikona.

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ruffio Zobacz posta
    Też z wielką chęcią bym kupił jakiś działający, ale sami wiecie jak z nimi jest.

    Taki mały off topic: Znajomy chce kupić lustro. Wacha się miedzy Nikonem D70s a Canonem 400D. Po tym jak wymienił że canon ma działającego gripa - brakło mi argumentów na stronę Nikona.
    hmm i dlatego na next wiosnę zmienie d50 na d80 (d200) z gripem
    |D90|D7200|S10-20|35 f1.8|18-105vr |T70-300VC |T150-600VC |
    FOTKIJETPHOTOS,AIR FOTO

  5. #15

    Domyślnie

    nie wiem czemu tyle marudzenia...odkąd mam gripa nawet na chwilę nie ściągnąłem, zrobiłem mnóstwo zdjęć, zaliczyłem wiele plenerów, bawiłem się wieloma obiektywami...i nadal cieszę się gripem
    a to, że nie wszystko gra?...poczytajcie wątki o zasilaniu D200
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

  6. #16

    Domyślnie

    i nigdy nie miales tak jak pisza ludzie ze nagle zabraklo energii ?? mimo ze aku byly naladowane ??
    DwaCzarneEosy|SzkiełkoOkoSwiecidełko

  7. #17

    Domyślnie

    nigdy...zawsze ładuję oba aqu, a oprócz tego mam 6AA w zapasie, ale ja nie cykam po 2000 fotek w ykend, jak niektórzy chwalili się na forum
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

  8. #18

    Cool

    W foto jokerze jest hahnel z 2 akumulatorkami za 399zł... drogo, ale może...

  9. #19

    Domyślnie

    Mam deltę na 2 aku robię 500 - 600 zdjęć i pada. Ale można zdjąć deltę i dalej robić w tradycyjny sposób. pionowy spust to odrębna bajka nie zawsze zadziała trzeba pilnować kąbinacji włączania więc szybciej jest bez. Trzymanie poprawilo się z 100 % nie jest do już malutki korpusik. Nie wstyd nosić na szyi, szczególnie jeśli ktoś robi obok fotki jakimś DXXX.
    Mam takie doświadzenia trochę dziwne ale jak robię zdjęcia w tłumie (np komunia, kto robił ten wie o czym mówię) to jak mam większy aparat z wielką lampą to sie jakoś ludzie rozstępuja i robią miejsce. Jest to dość niezwykłe i dlatego też potrzebowałem większej puszki. Delta w sumie jest ok. Problemy ze stykami rozwiązałem malutką gumową podkładką na przeciwległej stronie od złączy (często styki nie łączyły)
    Pozdrawiam Adas

  10. #20

    Domyślnie

    Wiecej fotek robie na jednym akku niz ty na 2?Dziwna sprawa...a wstyd to badziewne fotki dobrym sprzetem robic a nie miec puche bez gripa...
    I walk through the valley of death, I will fear no evil,
    for I am the baddest, meanest mother fucker in the valley
    www.marcinmichno.com

Strona 2 z 14 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •