Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Spotkanie z fotoreporterem - Mariuszem Foreckim w Warszawie

    24 marca o godz. 19.30 w warszawskiej WSFoto (ul. Łazienkowska 14) odbędzie się otwarty wykład z dokumentalistą i fotoreporterem - Mariuszem Foreckim. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.
    Ostatnio edytowane przez wsfoto ; 19-03-2012 o 11:27

  2. #2

    Domyślnie

    Czy ktoś może był tam i chciałby się podzielić wrażeniami, czy duża frekwencja, jak to wyglądało itp. itd.?

  3. #3

    Domyślnie

    Jeśli nasza opinia coś znaczy (obiektywna) frekwencja ok. 70 osób. Nt. spotkania z przyczyn oczywistych wypowiadać się nie możemy

  4. #4

    Domyślnie

    Dziękuję. Dobre i to. Czyli dość tłoczno było

    Raczej mi nie chodziło o ocenę w kategoriach dobre czy złe, tylko czy bardziej w formie wykładu, czy z większym udziałem uczestników (lawina pytań na koniec, czy dyskusja w trakcie), jaka tematyka itp. Sądząc po frekwencji i formule spotkania miejsca i czasu na ocenę zdjęć uczestników raczej nie było...

    Byłem kiedyś na przykład na takim spotkaniu z p. Filipem Ćwikiem z Napo Images (organizowanym przez Cyfrowe.pl i Canona) i zrobił on na mnie wrażenie - mimo przeziębienia, oprócz paru niesztampowych historii z życia fotoreportera omówił też sprawy np. archiwizacji dorobku zdjęciowego czy doboru zdjęć w reportażu.

    No cóż, było, minęło, następnym razem na podobne spotkanie mam nadzieję uda mi się dotrzeć

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •