Close

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 55
  1. #11

    Domyślnie

    Dlaczego monochromatyczne?? Bo lepiej mi wychodzi i jakoś wolę monochromatyczność niż kolor




    8
    Julia

    9
    Paweł

    10
    Julia


    Następnym razem wrzucę coś ale już w nowym temacie aby nie łamać regulaminu umieszczania zdjęć
    Ostatnio edytowane przez Paulincia89-16 ; 08-04-2012 o 20:28
    d40x reaktywacja / d300s/ 35mm/58mm
    Jestem szumolubem
    http://plfoto.com/171547/autor.html

  2. #12

    Domyślnie

    Paulina -- zdjęcia przyjemne, czarno-biel też (chociaż z maluchami w kadrze widziałbym mniej mroczną konwersję ), ale… musisz zwracać uwagę na szczegóły, zwłaszcza przy tak kontrastowej i mięsistej konwersji jak na pierwszych fotografiach. Spójrz co się stało z ręką pani trzymającej dzieciaka, na drugim zdjęciu. Gangrena… i to zaawansowana.

    Ostatnie bardzo przyjemne. Właśnie takie, jaśniutkie odcienie… miło się kojarzą.
    Najzieleńszy z zielonych
    Niezbyt poważny, czasem odważny, nie-co-dziennik sporadyczny.

  3. #13

    Domyślnie

    Pierwsze co mnie uderzyło po załadowaniu strony, to konwersja do B&W - wspaniała! Właśnie taką uwielbiam. Chociaż jak wspomniał swider, trzeba uważać na szczegóły. Podoba się zarówno mocny i mroczny kontrast, jak i te subtelnie jasne B&W.

    Co do kadrów... są wyjątkowe. Doskonale złapane momenty, spojrzenie, kompozycja gra. Długo zastanawiałam się, czy umiem wybrać faworyta z przedstawionych tutaj, ale... nic z tego Każde z tych zdjęć mocno się broni, ma swoją historię i powoduje ochy i achy .
    Tylko gratulować i czekać na kolejne perełki

  4. #14
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    3 i 5 są dla mnie więcej niż świetne. Zdjęcie dziecka z kieliszkiem wywołuję za to u mnie bardzo mieszane uczucia.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  5. #15

    Domyślnie

    Nieszablonowe. Dla mnie najlepsza 2.

  6. #16

    Domyślnie

    Najbardziej podoba mi się 6 i 10.

  7. #17

    Domyślnie

    Dobre foty, gratki
    FX / 20 / 35 / 50 / 85

  8. #18

    Domyślnie

    B R A W O ciociu
    żeby tak ciąć kadr jak na 7 trzeba czuć o co chodzi w fotografii
    10 pięknie gra na granicy fotografii podchwyconej a pozowanej.
    6 mniam
    4 świetny portret grupy
    Od razu widać, ze zdjęcia nie są produktem fotografa komercyjnego, ale kogoś kto dobrze zna swoich modeli, a modele jego. Tą bliskość i zaufanie czuć na zdjęciach.
    bądź nadal szumlubem i życzę, żeby zachwytu nad dziećmi starczyło na jak najdłużej
    czy już mówiłem B R A W O ?
    P.S Bardzo optymistyczny i energetyczny awatar
    myślę co piszę

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez RomanZWrocławia Zobacz posta
    bądź nadal szumlubem
    Z tym mam mały problem bo miałam przymusową zamianę z CCD na COMS no i już nie ma tej fajnej kaszy co kiedyś, ale za to ma wiele innych atutów

    Cytat Zamieszczone przez RomanZWrocławia Zobacz posta
    P.S Bardzo optymistyczny i energetyczny awatar
    Bo ja lubię się śmiać a najbardziej z samej siebie



    Zauważyłam, że niektórzy mają wątki cykliczne i ja chcę coś takiego uczynić. Mam nadzieję, że za bardzo nie będę naruszać regulaminu


    11
    Julia


    Wiem,że technicznie nie jest najlepiej ale ciągle uczę się obróbki i szukam własnego indywidualnego stylu.
    d40x reaktywacja / d300s/ 35mm/58mm
    Jestem szumolubem
    http://plfoto.com/171547/autor.html

  10. #20

    Domyślnie

    11. równie przyjemna co poprzednie foteczki. Jedyne do czego mogę się przyczepić, to to, że wrzuciłaś za mało zdjęć tym razem

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •