Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Trojka

  1. #1

    Domyślnie Trojka

    1.

    2.

    3.

    4.


    5. ... i wspomniana trojka
    Ostatnio edytowane przez Psychotrop ; 12-03-2012 o 23:07

  2. #2

    Domyślnie

    Jedynka mogłaby być ucięta trochę z lewej (do ciemnego pniaka). Nie pasuje mi też w niej, iz tło jest takie fajne senne a woda z ptaszkami za ostra. Jakoś to dla mnie nie wspólgra. Co do sarenek to mz. jedynie 4 ... lub 5 (bo ja nie widzę jakoś róznicy między nimi) ale tylko za uchwycony moment ale szczerze mówiąc bez jakiś większych wzruszeń
    Nikon jest, światło zawsze jakieś też jest, tematów bez liku a czasu za cholerę

  3. #3

    Domyślnie

    tło senne bo była mgła i szadź , a nad wodą już nie było

    no ja też nie widzę róźnicy między 4 a 5 ... - jak jest jakiś zielony to może jedno wywalić !!

  4. #4
    Oszczędny w słowach Awatar metebul
    Dołączył
    06 2011
    Miasto
    Dolsk / Poznań
    Posty
    64

    Domyślnie

    A mi się podoba jedyne co chcialbym wiedzieć to jakim obiektywem robione te sarenki i z jakiej odległości? Bo Według exifa to niby 240mm, 300mm ale kurde jak swoim 70-300 robie na 300mm sarenki to tam albo jakosc do d... albo i tak sa malutkie a jak te male pedziwiatry podejsc blizej?!
    D7000 + 18-105 + 35 1.8G + YN-560 + SHERPA 803R + NANEU K4L
    D700 + 70-300 + 35-105 + SB-900 + kilka M42...
    flickR

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez metebul Zobacz posta
    A mi się podoba jedyne co chcialbym wiedzieć to jakim obiektywem robione te sarenki i z jakiej odległości? Bo Według exifa to niby 240mm, 300mm ale kurde jak swoim 70-300 robie na 300mm sarenki to tam albo jakosc do d... albo i tak sa malutkie a jak te male pedziwiatry podejsc blizej?!
    tak to było robione N 70 -300 VR
    co do podejścia - byłem tak szybki jak one - trafiło się

  6. #6

    Domyślnie

    co do podejścia - byłem tak szybki jak one - trafiło się
    no przeca wszyscy wiedzą, że Rysie są szybsze od sarenek

    a tak na serio to ptaszki choć mniejsze jakoś ostrzejrze u Ciebie widziałem niż te sarenki
    Nikon jest, światło zawsze jakieś też jest, tematów bez liku a czasu za cholerę

  7. #7

    Domyślnie

    No piknie Kolego... za Sebastianem jedno z tych 4/5 bym wywalił bo jak klon wygląda

    Akcja z tytułowej trójki-czwórki idealna...

    Acha i kuś dalej do tego wczesnego wstawania to w końcu się kiedyś przemogę
    Teraz Lady Ku

  8. #8

    Domyślnie

    Fajnie wyszły te sarenki, podobają się Jedynka też niczego sobie
    Jest 10 rodzajów ludzi, ci co rozumieją arytmetykę binarną i ci co jej nie rozumieją.

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sethcracow Zobacz posta
    no przeca wszyscy wiedzą, że Rysie są szybsze od sarenek

    a tak na serio to ptaszki choć mniejsze jakoś ostrzejrze u Ciebie widziałem niż te sarenki
    ooo ! Sebasian nie można mieć wszystkiego

    5 -miało być inne zdjęcie omyłkowo wskoczyło to samo co 4 wywalone przez Grzesia - dzięki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •