Close

Strona 3 z 11 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 110
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez blackmetal_x Zobacz posta
    ile mogę to tłumaczyć
    Nie musisz wcale tłumaczyć. Ty wiesz lepiej a inni są gupi

    Rób co chcesz, wkładaj w sanki co chcesz. Twój cyrk, Twoje małpy

  2. #22

    Domyślnie

    Wesele śmignęło, ale igła zaczynała się wysuwać. Problematyczne to jest. Wysyłam do nienikonowskiego serwisu - 350-650zł w zależności czy gumy też wymieniać.
    NZ 6II, NZ 20mm 1.8, NZ 35mm 1.8, NZ 50mm 1.8, NZ 14-24 2.8

  3. #23

    Domyślnie

    Dzisiaj poszedł aparat do naprawy, wesela pośmigało, na szczęście lipiec wolny, a ostatnie wesele goście tańczyli na dworze, więc zdjęcia zdążyłem "nachapać", w kościele już wysiadało, nie łączyło i charakteryzuje się diodą af z lampy (czerwone linie non stop) świecącą, co kamerzystę wkurzało, jak również non stop błyski stroboskopowe:/ Ksiądz nawet zwrócił uwage, czy dyskotekę w jego kościele robię, na szczęście udało się wybrnąć z tej sytuacji.

    Już 4 zszywki wchodziły blokować, a śruby coraz bardziej się luzowały, zobaczymy jak serwis z grzybowskiej sobie poradzi i w jakim czasie.
    NZ 6II, NZ 20mm 1.8, NZ 35mm 1.8, NZ 50mm 1.8, NZ 14-24 2.8

  4. #24

    Domyślnie

    550zł z wymianą gumek.
    NZ 6II, NZ 20mm 1.8, NZ 35mm 1.8, NZ 50mm 1.8, NZ 14-24 2.8

  5. #25

    Domyślnie

    tak sie zastanawiam poniewaz jest to juz moje 3 body d700 i na kazdym mialem to samo , moze zebrac osoby z ta wada i napisac do Nikon , bo dla mnie jest to ewidentna wada produkcyjna i jakos nie mam zamiaru placic co i rusz po 700zl w serwisie. Tyle jak nie uda sie w Nikon Polska to napiszemy do glownej centrali na europe
    Pasja i praca
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez delfin2525 Zobacz posta
    tak sie zastanawiam poniewaz jest to juz moje 3 body d700 i na kazdym mialem to samo , moze zebrac osoby z ta wada i napisac do Nikon , bo dla mnie jest to ewidentna wada produkcyjna i jakos nie mam zamiaru placic co i rusz po 700zl w serwisie. Tyle jak nie uda sie w Nikon Polska to napiszemy do glownej centrali na europe

    Jestem za

  7. #27

    Domyślnie

    U mnie też problem zaczął występować. Podpisuję się pod pisemko.

  8. #28

    Domyślnie

    również mam luz na sankach.narazie wszystko styka, w zasadzie raz na zleceniu lampa nie współpracowała ale po 15 minutach sam sie obudził.
    .........

  9. #29

    Domyślnie

    a ja mimo ostrego używania (większość czasu aparat w pozycji kadru pionowego więc lampa wisi) i zero luzu...

  10. #30

    Domyślnie

    Problem z sankami wystąpił u mnie przy D700 w połączeniu z lampą SB-800. Po podłączeniu lampy brak możliwości wyzwolenia migawki. Z drugą SB-800 to samo, a Metz AF51 pracuje poprawnie. Wszystkie wymienione lampy zapięte do staruszka D200 działają poprawnie.
    W serwisie w Krakowie na Czapskich zdiagnozowali standardowy problem ze stykami pod sankami. Wycena 250 zł. Czekam na rezultaty naprawy.

Strona 3 z 11 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •