Close

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 44
  1. #1

    Domyślnie D90 + tamron 17-50 2,8 i sb-910

    Witam wszystkich!! To mój pierwszy post na tym forum więc proszę o wyrozumiałość.
    Posiadam w/w sprzęt. Czy na początek wystarczy do fotografii ślubnej?? POZDRAWIAM Paweł
    D5200 , D90 + Tamron 2,8 , sb-910 nikon , Nikon 35mm F1,8 , 85mm F1,8 , oraz Sony FX-1000 i akcesoria.

  2. #2

    Domyślnie

    Witam.

    Nie robię w tym fachu, ale mając w/w sprzęt nawet bym się nie porywał.

    Na forum jest mnóstwo tematów tego typu , można poczytać do woli , a nie zakładac kolejny wątek o tym samym.

  3. #3

    Domyślnie

    Powinno wystarczyć... oczywiście jako backup dla np. D700 z bogatym zestawem szkieł.

    Współczuję ludziom, którzy nieświadomi decydują się na usługi tego typu osób. I to w jakże ważnym dla siebie dniu
    D90 + dodatkowych zabaweczek moc
    Blog

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Gwynbleidd Zobacz posta
    Powinno wystarczyć... oczywiście jako backup dla np. D700 z bogatym zestawem szkieł.

    Współczuję ludziom, którzy nieświadomi decydują się na usługi tego typu osób. I to w jakże ważnym dla siebie dniu
    Można mieć skromny zestaw, a zdjęcia robić lepsze niż ktoś inny D700 z bogatym zestawem szkieł.
    nic...

  5. #5

    Domyślnie

    Pewnie że wystarczy, przydałby się jeszcze drugi aparat na zapas z jasną stałką i ja bym poszła bez strachu.
    Karolina Trzaska

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pil74 Zobacz posta
    Można mieć skromny zestaw, a zdjęcia robić lepsze niż ktoś inny D700 z bogatym zestawem szkieł.
    Można, nigdy w to nie wątpiłem. Ale trzeba mieć wtedy dużą wiedzę (i w efekcie nie zadawać takich pytań).
    Również nie wyobrażam sobie, aby brać od kogoś pieniądze i fotografować ślub mając jedną puszkę i jeden obiektyw - jakakolwiek awaria i para zostaje bez zdjęć ze ślubu... a tego się już raczej nie da powtórzyć :/
    D90 + dodatkowych zabaweczek moc
    Blog

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Gwynbleidd Zobacz posta
    Można, nigdy w to nie wątpiłem. Ale trzeba mieć wtedy dużą wiedzę (i w efekcie nie zadawać takich pytań).
    Niby tak ale niektórzy mają oko i talent do kadrów

    Cytat Zamieszczone przez Gwynbleidd Zobacz posta
    Również nie wyobrażam sobie, aby brać od kogoś pieniądze i fotografować ślub mając jedną puszkę i jeden obiektyw - jakakolwiek awaria i para zostaje bez zdjęć ze ślubu... a tego się już raczej nie da powtórzyć :/
    A tu się zgodzę.
    Chociaż sam kiedyś kumplowi zrobiłem chrzest dziecka bez backupu (było tylko D300s-N17-55+SB700), ale też i grosza nie wziąłem.
    Ostatnio edytowane przez pil74 ; 02-03-2012 o 20:41
    nic...

  8. #8
    Gaduła Awatar Art Erie
    Dołączył
    03 2008
    Miasto
    Prochowice/The Dark Side Of The Moon
    Posty
    4 187

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pablo998 Zobacz posta
    Witam wszystkich!! To mój pierwszy post na tym forum więc proszę o wyrozumiałość.
    Posiadam w/w sprzęt. Czy na początek wystarczy do fotografii ślubnej?? POZDRAWIAM Paweł
    Spróbuj może najpierw zrobić repo u Cioci na imieninach ( to nie kpina ), póżniej wstaw na forum fotki pod ocenę i będziesz miał częściową odpowiedż na pytanie jakie zadałeś.

  9. #9

    Domyślnie

    Można czemu nie. Sam widziałem na ślubie koleżanki z pracy, zdjęcia robiła żona faceta od kapeli i to zestawem D90+N18-105+SB900.
    Zdęcia też widziałem
    Po dziesiątym przestałem komentować (stronę techniczną) by nie robić jej przykrości.
    Zatem T17-50 też można...

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez JakStr Zobacz posta
    Można czemu nie. Sam widziałem na ślubie koleżanki z pracy, zdjęcia robiła żona faceta od kapeli i to zestawem D90+N18-105+SB900.
    Zdęcia też widziałem
    Po dziesiątym przestałem komentować (stronę techniczną) by nie robić jej przykrości.
    Zatem T17-50 też można...
    Przyznam że nie załapałem, czyli Twoim zdaniem można tym zestawem robić czy nie ? Czy żona faceta skopała fotki czy winien był T17-50 ?. Wybacz mało kumaty jestem.

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •