Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    apud_apud
    Gość

    Domyślnie Odwołanie od decyzji serwisu

    Witam

    Oddałem niedawno L22 do serwisu, powodem było zacinające się pokrętło zoom, serwis przysłał mi decyzję, że aparat był zalany płynem, co jest kompletną bzdurą bo sprzed nigdy nie miał styczności z żadnym płynem.
    Jak myślicie, mogę się odwołać od decyzji serwisu? Koszt naprawy wycenili na 140 zł, jak nie zgodzę się na naprawę to obciążą mnie kosztami przesyłki, ok 50 zł, i teraz nie wiem co robić...myślę, że jak oddam do normalnego speca od aparatów u mnie w mieście to zapłacę ok 50zł.... co radzicie?

    P.S Zalany nie był, ale używałem go na weselu w remizie gdzie było bardzo wilgotno i parno, jak to bywa w remizach

    Pozdrawiam
    Marcin

  2. #2

    Domyślnie

    Lepiej się zgodzić - zyskujesz gwarancję na wykonaną usługę i na cały aparat.
    D700 + N24-70 + N80-200D ED + N70-300VR, SB-900

  3. #3

    Domyślnie

    Na weselu leje się dużo płynów, więc może jednak pod twoją nieobecność (fizyczną lub duchową ) dostało się do aparatu trochę płynu.
    FUJI+NIKON

  4. #4

    Domyślnie

    140zł to nie jakieś straszne pieniądze za serwis, a oznacza to mniej więcej to... w środku do naprawy jest jakaś pierdoła. Ja bym to oddał, mimo tego, żeby to oni naprawili.

    Pozdrawiam
    D300s +D80 +17-50/f2.8(T) +70-200/f2.8(S) +50/f2.8(CZ) +50/f1.8(N) +SB900 +SB28 +SB24
    www.mag-foto.pl

  5. #5

    Domyślnie

    Hmmmm...
    Wiesz co kolego? Jak masz płacić 140 za serwis to możesz kupić w Fotojokerze L23 za 188zł.
    Masz nowy aparat z gwarancją. Z własnego doświadczenia podpowiem, że tacy "fachowcy" od aparatów potrafią popsuć coś więcej niż cięgno zoomowania i koszt naprawy na Łopuszańskiej po takim "fachowcu" wzrośnie.
    Zrobisz jak uznasz za właściwe. Ja radzę nowego L23.
    Pozdrawiam
    analog,analog,cyfra,szkła,lampy & dobre rady

  6. #6
    apud_apud
    Gość

    Domyślnie

    Odwołałem się od decyzji serwisu, poprosiłem o zdjęcia no i faktycznie są ślady jakiejś cieczy, popytam się u siebie w mieście specjalistów od takich sprzętów, może coś poradzą, jak nie to trudno sam to zrobię a tak apropo, wie ktoś może z Was jak się zdejmuje to kółko od zoomowania?

    Pozdrawiam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •