Close

Strona 3 z 127 PierwszyPierwszy 123451353103 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 1268
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sven Zobacz posta
    Po co się tak męczysz? Masz zupełnie fajne Fuji i trochę mniej fajną lustrzankę od telewizorów - sprzedaj 5d i po bólu.
    Nie mecze się, każdy ze sprzętów ma swoje zastosowanie, widziałem ze ktoś z forum planował zakup, ostrzegłem przed potencjalnym problemem.

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez superkomornik Zobacz posta
    Oczywiście, dlatego będę trzymał D700 dopóki mi się w rękach nie rozleci.
    Ja z kolei będę tak używał mkII, Mario ma rację, osobiście od dawna już nie biegam za nowinkami. Przestałem czytać portale foto które zajmują się tylko sprzętową stroną. Żyje mi się znacznie lepiej
    olender.me
    C5DmkII, C28/1.8, C85/1.8

  3. #23

    Domyślnie

    chyba 2 tygodnie temu krążyłu po forum DP skany "przcieków drukarskich" dotyczących 5d3 - o ile pamiętam to iso rozszerzone 102400, AF19 w tym 3 crossy, rozdzielczość o ile pamiętam chyba 28mpix.
    tego typu "przecieki" dotyczące d4 były prawdziewe, więc kto wie ?
    pozdrawiam
    Paweł
    www.pawelpawlak.pl

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pawel Pawlak Zobacz posta
    tego typu "przecieki" dotyczące d4 były prawdziewe, więc kto wie ?
    ale ile też było sciemnianych
    Völkchlor

  5. #25

    Domyślnie

    Ponoc wszystko ma sie juz wyjasnic w piatek wiec kto wie...
    Trochę tego...trochę tamtego...

  6. #26

    Domyślnie

    Troszke dziwne,
    Dzis ukazał się nowy softcik do II a jutro ma być premiera III?
    xpro2/ 23/ 56/ 10-24/ godox

  7. #27
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 828

    Domyślnie

    To raczej nie ma nic wspólnego ze sobą. Nie wydaje mi się, żeby ludzie podchodzili do tego tak -> nie będe instalował nowego softu bo przeciez jutro premiera mkIII

    No nic, czekamy do jutra, życze Canonierom, żeby w końcu dostali coś z działającym AF.

  8. #28

    Domyślnie

    oczekiwania są kolosalne - sądzę że trudno będzie canonowi do nich "doskoczyć" (tak samo ciążko miał nikon z d4 i d800 - pomimo tego że pokazał 2 świetne body, to i tak ilość krytycznych uwag jest powalająca). Czego by nie pokazali, będą to z powodzeniem sprzedawać, część nabywców będzie robiła tym świetne zdjęcia, a całą reszta będzie szukać niedostatków i czekać na 5d4

    w każdym razie jeśli pokażą naprawdę AF 18polowy z 3 crossami to będzie dość skromnie
    pozdrawiam
    Paweł
    www.pawelpawlak.pl

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pawel Pawlak Zobacz posta
    w każdym razie jeśli pokażą naprawdę AF 18polowy z 3 crossami to będzie dość skromnie
    Ja myślę, że w przypadku C to nie ilość, a ich skuteczność ma większe znaczenie.

  10. #30

    Domyślnie

    no tak... ale do tej pory ten jeden cross dawał radę, natomiast cała reszta była raczej "specyfikacyjna". 3 zamiast 1 to niby 300% porpawa, ale w praktyce ? chociaż 5 to trochę więskza swoboda w kadrach poziomych i pionowych. Przy 3 to pewnie łatwij będzie komponować tylko w poziomie
    pozdrawiam
    Paweł
    www.pawelpawlak.pl

Strona 3 z 127 PierwszyPierwszy 123451353103 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •