Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15
  1. #11

    Domyślnie

    najlepiej ściągnąć opandę iexif i wrzucić do niego ostatnie zdjęcie w formacie jpg.
    Total Number of Shutter Releases for Camera - tutaj masz podaną liczbę zdjęć zrobionych aparatem
    tyle nikona było.. ale się zmyło..

  2. #12

    Domyślnie

    W tym roku wysłałem mojego d2xs-a do serwisu na Po(d)stępu na czyszczenie matrycy. Koszt 80 zeta + przesyłka w 2 strony. Przy czym proponuję dogadać się z serwisem, czy koszt przesyłki może być po ich stronie, a oni wliczą to do ceny naprawy? Koszt przesyłki kurierem DO serwisu - 50 zeta, koszt przesyłki Z serwisu 25 zeta
    FX|N24-70|S50 1.4|Sami14|SB-900|SB-800
    flickr

  3. #13

    Domyślnie

    Płacić prawie 150zł za czyszczenie w serwisie? Bogatemu nie zabronisz ale ja niezmiennie polecam zakup paczki PecPadów, buteleczki Eclipse, jednej szpachtułki wielkości naszej matrycy i za mniejsze pieniądze niż jednorazowa wizyta w serwisie mamy czyszczenie matrycy przez kilka najbliższych lat. I bez obaw - to naprawdę nie boli i ciężko , przy zachowaniu odrobiny delikatności , cokolwiek uszkodzić
    ... na nic sprzętu kupa gdy fotograf (_._) ...

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Dav3 Zobacz posta
    a jak sprawdzić przebieg aparatu ? ile sie nim fotek porobiło ?
    Ściągnij sobie Opande.

  5. #15

    Domyślnie

    Ja nie wysyłam. Czyszczę sam. Raz mi się zdarzyło, że do matrycy przykleił się jakiś większy włosek i było mocno widać go na fotografiach. Psuło to bardzo zdjęcia i nijak nie szło go wydmuchać. Ostatecznie końcówką delikatnej bibułki go zdjąłem. Uważam, że fotograf musi sobie sam radzić w takich sytuacjach, zwłaszcza, że mam daleko do odpowiedniego serwisu.
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •