Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Wysylanie zdjęć do ipada2 przez wifi bezpośrednio do albumów - jak?

    Witam, wiem ze jest duzo programow do przesylania danych na ipada przez wifi ale nigdzie nie znalazlem dokladnego opisu ktory z tych programow rzeczy zgrywa do systemowych folderow a nie do swojego wlasnego stworzonego katalogu...

    Konkretnie chcialbym znalesc taki program ktory po podlaczeniu przez wifi zdjecia mi wgra do systemowych albumow, muzyke do ipoda a filmy do systemowego katalogu z filmami - jest cos takiego?

    Z gory dzieki za pomoc!
    ;]

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    to też jest ok, ale głównie chodzi mi o zgrywanie materiałów nie u siebie w domu, np jak pójdę do kumpla to chciałbym podpiąć się przez wifi i zgrać zdjęcia od niego albo do niego. Nie chce u każdego instalować i konfigurować itunsa bo to niezbyt wygodne rozwiązanie...

    Są programy jak Phone Drive itp ale one tworzą własny katalog w pamięci ipada i tam wszystko zapisują, chciałbym mieć jednak program który wrzuci mi wszystko do systemowych katalogów.

    Jeśli nie ma czegoś takiego, przełknąłbym już program (może być płatny) który by tworzył własny katalog, ale zależy mi żeby wyglądał i działał perfect, bo taki Phone Drive choć dziala ok to wygląda niezbyt wyjściowo jeśli to się pokazuje klientowi. Wiem że marudzę, ale takie drobiazgi są dla mnie ważne.

    Mogłaby to być jakaś dedykowana aplikacja do magazynowania multimediów; zdjęć, filmów, muzyki, dokumentów, albo program do tworzenia portfolio na ipadzie, z tym że ten ostatni nie magazynowałby mi muzyki, filmów i innych plików tylko pewnie same zdjęcia a to by mi średnio wystarczało...

    Polecicie coś?
    ;]

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Aeon88 Zobacz posta
    to też jest ok, ale głównie chodzi mi o zgrywanie materiałów nie u siebie w domu, np jak pójdę do kumpla to chciałbym podpiąć się przez wifi i zgrać zdjęcia od niego albo do niego. Nie chce u każdego instalować i konfigurować itunsa bo to niezbyt wygodne rozwiązanie...

    Są programy jak Phone Drive itp ale one tworzą własny katalog w pamięci ipada i tam wszystko zapisują, chciałbym mieć jednak program który wrzuci mi wszystko do systemowych katalogów.

    Jeśli nie ma czegoś takiego, przełknąłbym już program (może być płatny) który by tworzył własny katalog, ale zależy mi żeby wyglądał i działał perfect, bo taki Phone Drive choć dziala ok to wygląda niezbyt wyjściowo jeśli to się pokazuje klientowi. Wiem że marudzę, ale takie drobiazgi są dla mnie ważne.

    Mogłaby to być jakaś dedykowana aplikacja do magazynowania multimediów; zdjęć, filmów, muzyki, dokumentów, albo program do tworzenia portfolio na ipadzie, z tym że ten ostatni nie magazynowałby mi muzyki, filmów i innych plików tylko pewnie same zdjęcia a to by mi średnio wystarczało...

    Polecicie coś?

    do dowolnych plików USBSharp Pro
    łączysz się przez http: w przeglądarce i przeciągasz pliki do kompa.
    do PF to albo photo manager pro lub photo-sort
    do obu programów możesz wejść przez http lub FTP
    Przy photo manager pro masz możliwość zahasłowania każdego folderu osobno w photo-sort tylko hasło główne do programu.
    Nikon d700+Mb-d10/D800 + MB-d12|Zenitar 16 2.8|N16-35 4 vr|Sigma 70-200 F2.8 II EX DG MACRO HSM|2xSB-800|YN 560|Samyang 85 1.4 AE UMC|Naneu Urban Gear u120

  5. #5

    Domyślnie

    Obydwa programy do pf wygladaja ok, poszukam wiecej sampli...

    Idealem bylby program ktory przy otwarciu ma podzial na kategorie; zdjecia, filmy, muzyka, dokumenty itp, a po kliknieciu w interesujaca nas kategorie otwiera sie przeglad plikow w taki sposob jak w programach ktore podales..
    ;]

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •