Close

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 32
  1. #21

    Domyślnie

    po D800 się nie dopchałem niestety , miałem chwile D4 , chwile dłużej D3s i chyba właśnie w D3s będę celował ,ale najpierw nowa 85 1,8G - rewelka , ja osobiście czekam na targi ,żeby mi wyczyścili matryce
    D4s/D3s/D800/S35 1,4HSM /N50mm 1,8G/N85 1,8G/N 70-200mm 2,8 VRII/S8mm f3,5/Sb910/Sb910/YN560

  2. #22

    Domyślnie

    Hej, mnie udało się złapać D800E i tylko dlatego, że wystartowałem jak sprinter. Fajny. I raczej super zdjęcia. Niestety nie mieszkam teraz w domu i dopiero w weekend zobaczę, jakie zdjęcia mi się udało zrobić. Organizacja niestety słaba. Szkoda, że nie było 2 stanowisk, tak, by osiemsetki wykorzystać do fotografowania ładnej pani tak, by potem móc popatrzeć, co daje matryca a tańczące panie dla D4/D3s.
    Za Markiem potwierdzę, że panie stanęły na wysokości zadania i niestrudzenie tańczyły i pozowały.
    No cóż, takie czasy. A jak ktoś pozbiera kasę, to i tak kupi jedną z prezentowanych nowości bez względu na gadżety .
    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez ekonet ; 14-03-2012 o 11:46 Powód: pis. ("dla tego", Pani-->pani)
    FUJI X-T3/18-55/35 1.4

  3. #23

    Domyślnie

    chyba jednak i tak na własnej skórze chce się przekonać jak wielkie "show" zgotował nam NIkon
    i co ja mam tu napisać?

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marcogk Zobacz posta
    Za kolegami wyżej... brak organizacji jeśli chodzi o sprzęt, no i żadnych gadżetów by zachęcić do zakupu
    Ach te gadżety
    D700,D300S+SB-900+N50/1.8+N17-55/2.8
    SI VIS PACEM PARA BELLUM

  5. #25

    Domyślnie

    Wrocław jak dla mnie duże OK! 6 puszek D4, 3 szt. D800 i 1 szt D800E. Znalazł się i dla mnie na spec. życzenie D700 do przetestowania za co bardzo dziękuje. Teoria nudy (wszystko z forum 5 razy już przeczytałem w miedzy czasie od początku tego roku) ale szkła do dyspozycji, okazja zobaczenia stadionu i spędzenie ciekawie popołudnia z możliwością pomacania czwórki i osiemsetki (800tka faktycznie źle leży w dłoni). Mega show to nie było ale na pewno na duży + że takie coś się organizuje (i nie wnikam czy przez to wzrośnie cena nowych puszek
    i co ja mam tu napisać?

  6. #26

    Domyślnie

    Ja też odwiedziłem "show" Nikona we Wrocławiu. Zorganizowane w "fajnych okolicznościach przyrody" - bardzo bardzo fajne miejsce na prezentację, ale mam niedosyt od samej strony organizacyjnej.
    Brakowało chociaż po szklance wody dla gości, mało obiektywów tych najlepszych ze stałym światłem, tylko 2 lamy SB910, a przecież ludzi było sporo.
    Pan, który prowadził preznetację, który określil sam siebie jako "człowiek od marketingu linii NPS" często używał stwierdzeń: raczej, chyba, tak mi się zdaje, dokładnie nie wiem - co w ustach kogoś od linii produktów do D7000 włącznie może i by przeszło, ale "spcjalisty" od aparatu D4, D800 itp NIE PRZYTOI !!! - mnie to osobiście bardzo raziło - czepiam się.
    Sam nie miałem w ręce nowych aparatów - używam D7000 i uważam, że jeszcze nie jestem godzien obcować z takim sprzetem - byli na miejscu ludzie do tego bardziej odpowiedni, ale porobiłem sobie fotek fajnymi szkłami, z nowym 85 1,4 i jestem pod wrażeniem.
    Posdumowując - oczekiwałem więcej, ale i tak było warto przyjść chciażby dla samego pustego stadionu, no i aura dopisała na zewnątrz było świetne światło.

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mizerek Zobacz posta
    Wrocław jak dla mnie duże OK! 6 puszek D4, 3 szt. D800 i 1 szt D800E.
    no no, czyżby uczyli się na błędach? następnym razem poprosimy, żeby Gdańsk był na końcu kolejki
    500px.com/kubasikorski

  8. #28

    Domyślnie

    Dostałem info, że zwolniło się miejsce dla mnie dziś w Wawie, ale za późno i nie dam rady. Jeśli ktoś chce się wybrać to niech się kontaktuje z fotopolis/Nikonem.
    D814 | 12-300/1.4-4

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cube Zobacz posta
    no no, czyżby uczyli się na błędach? następnym razem poprosimy, żeby Gdańsk był na końcu kolejki
    Uczą się na błędach ale wydaje mi się, że bardziej rozchwytywany od D4 był D800 a tych puszek było wciąż mało. Czas testów puszki był ustalony z góry na 10 minut, po tym czasie miała być zmiana osoby. Ja osobiście czekałem na D800 ponad 30 minut (długo) a to dlatego, że niektóre osoby trzymały puszki bardzo długo i zamiast po 10 minutach oddać aparat to wymieniały obiektyw i dalej szły na salę. Niestety osoby obsługujące stoisko były na takie zachowanie bezradne. Co do samego roadshow to jestem bardzo zadowolony. Używając swojego body miałem możliwość przetestowania nowej 85mm 1.8G (którą mam zamiar kupić) a także szerokiej gamy obiektywów, które są poza moimi obecnymi zdolnościami finansowymi. Co do samych obiektywów to praktycznie nie miałem problemów ani z wyborem ani czasem oczekiwania, było dużo czasu żeby przetestować każde z dostępnych szkieł.
    Ostatnio edytowane przez FullMaverick ; 16-03-2012 o 14:30
    2xFX, 14-24-70-200 2.8, 35 1.4, 85 1.4

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez simil Zobacz posta
    po D800 się nie dopchałem niestety , miałem chwile D4 , chwile dłużej D3s i chyba właśnie w D3s będę celował ,ale najpierw nowa 85 1,8G - rewelka , ja osobiście czekam na targi ,żeby mi wyczyścili matryce
    Pytałem prezesa na roadshow w Zabrzu, serwisu na targach nie będzie...

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •