Close

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 32
  1. #11
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    12 2005
    Miasto
    Świebodzice
    Posty
    86

    Domyślnie

    Niestety Wrocław już tylko rezerwa
    * D7K * D50 * T17-50 2.8 VC * N50 1.8D * N18-55 * SB900 *

  2. #12

    Domyślnie

    Będę w Zabrzu. Aparaty aparatami, chcę się przyjrzeć tym Fomejkom.

  3. #13

    Domyślnie

    Zarejestrowany kilka dni temu na Wrocław. Ktoś wie jaka tematyka?
    i co ja mam tu napisać?

  4. #14

    Smile

    Ciemnogród. Info bliskie 0. Szanowny nikoś zamieścił gdzieś program i tematykę poszczególnych spotkań ?
    Uczestnicy z Gdańska podzielcie się
    Dzięki

  5. #15

    Domyślnie

    program jest nastepujacy - przez pierwsza godzine imć Wiktor czyta ze slajdow to co wszedzie mozna wyczytac, przez kolejne dwie godziny mozna macac sprzet. koniec programu. z darmowych gadzetow sa cukierki.
    500px.com/kubasikorski

  6. #16

    Domyślnie

    Dostępność modeli D4 ( jedna przedprodukcyjna i jedna wersja finalna ), D800 i D800e po sztuce (wersja finalna) czas na testowanie tych puszek to ok 10min na osobę (koniecznie zabrać dokumenty tożsamości), kilka sztuk D3s i D700, spora gama obiektywów, telekonwertery, i lampy w tym przypadku czas nieograniczony. Do wersji finalnej D4/D800/D800e można wlożyć własną kartę i zabrać zrobiony materiał ze sobą. Tematyka programu do focenia w przypadku Bydgoszczy to występ baletowy.
    D3, D2x , D300s MB-D10,N10-24f/3,5-4,5,N17-55f2,8,N70-200f2,8VR,N200-400f4VR

  7. #17

    Smile

    Tak j/w , a występ artystyczny to 3 tancerki z tańcem brzucha w klimacie induskim - taka była prezentacja w Łodzi
    Nikon na wieki wieków ...

  8. #18

    Domyślnie

    Kilka refleksji na gorąco z Łodzi: zdecydowanie zawiodła organizacja - nie było wymuszonej rotacji body - tak wiec nie wszyscy mieli możliwość zrobienia choćby kilku zdjęć nowymi body. Można to było rozwiązać inaczej.
    Co do szkieł nie mam uwag - w zasadzie można było podpiąć co się chciało. Szkoda, że 70-200/2,8 było tylko w pierwszej wersji i brak ogólnie dostępnego 14-24/2,8 oraz brak 135/2,0 DC.
    Nagłośnienie sali fatalne - trudno było zrozumieć pana Wiktora Sobolewskiego, który czytał prezentację z ekranu. O ile D4 było przeczytane dość dokładnie i można było wyłowić informacje tak D800 przeleciał "po łebkach" nie czytając nawet tego co było na ekranie. Zobaczyliśmy tylko przewijające się szybko slajdy. Szkoda, bo jak mniemam więcej na sali było zainteresowanych D800 niż d4.... Wszystkie przeczytane informacje można znaleźć w folderach reklamowych.
    Sala była troszkę mała jak na taki "show" choć tańczące panie starały się bardzo

    Zaznaczam, że to moje subiektywne odczucia na gorąco po zakończeniu "show"....
    __________________

  9. #19

    Domyślnie

    Potwierdzę to co napisał marek2004 ciekawie nie było, długie czekanie za aparatem szkła dostępne
    D700,D300S+SB-900+N50/1.8+N17-55/2.8
    SI VIS PACEM PARA BELLUM

  10. #20

    Domyślnie

    Za kolegami wyżej... brak organizacji jeśli chodzi o sprzęt, no i żadnych gadżetów by zachęcić do zakupu
    podpis niezgodny z regulaminem forum

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •