Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Tutorial D60/ obsługa

    Witam.
    Czy ktoś zna ciekawe linki z filmikami lub coś wizualnego na temat obsługi aparatu D60?
    Wiem że jest instrukcja obsługi, ale chodzi mi o praktyczne wykorzystanie funkcji aparatu.
    Jest dużo wiadomości na youtube ale w języku angielskim
    Szukam tej wiedzy dla synka a instrukcja papierowa nigdy nie da tyle co jakiś film lub coś na podobnego.
    Jeśli ktoś z was wie gdzie tego szukać to był bym bardzo wdzięczny.
    D60 + VR 18-105mm + 35mm f/1,8 G + YN 560III
    Kiev 4 + 35mm f/1,8

  2. #2

    Domyślnie

    Instrukcja i samodzielne grzebanie zgodnie z nią jest najlepsze

  3. #3
    Gaduła Awatar Art Erie
    Dołączył
    03 2008
    Miasto
    Prochowice/The Dark Side Of The Moon
    Posty
    4 187

    Domyślnie

    Nigdy takiego filmiku nie widziałem, może dlatego że nie szukałem
    Z drugiej strony instrukjce napisane są dość pokrętnie; najlepiej pytaj tutaj z czym masz problem.

  4. #4

    Domyślnie

    Ja tez bym byl.za przeczytaniem instrukcji od dechy do dechy o pozniej sprawdzanie tego w praktyce. Ja tak zrobilem.
    Poza tym D60 ma przeciez tryb podpowiedzi.
    Ale tak w zasadzie o co ci chodzi bardziej?
    O podstawy fotografi typu dobor przyslony a glebia ostrosci, czas naswietlania I zamrozenie/rozmycie ruchu, iso a szczegolowosc/detalicznosc obrazu itp?
    Czy po prostu jak to wszystko ustawic I ogarnac w D60?.

    Mialem D60, to bardzo prosty I przyjazny dla uzytkownika aparat, milo go wspominam.
    Ale jak mowie najpierw trzeba znac podstawy fotografi, zeby wogole wiedziec co sie chce uzyskac od aparatu.
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  5. #5

    Domyślnie

    Jest coś takiego jak Digitutor na stronie Nikona. Co prawda wersję dla D60 usunęli ale to praktycznie identyczny aparat jak D3000 - tylko ma mniej punktów AF. http://www.nikondigitutor.com/index_eng.html

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •