Close

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 54
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marek2004 Zobacz posta
    Ma jednak wadę: brak napędu.
    Też Apple chodzi mi po głowie ale budżet dużo większy potrzebny.
    Brak napedu to juz nie problem, teraz raczej uzywa sie pendrivea zamiast plyty, nawet system wygodniej sie stawia z pena...

    Cytat Zamieszczone przez Czornyj Zobacz posta
    z obserwacji moich zachowań klientek niezbicie wynika, że wprost niebywale podoba się kobietom - biorą, tulą, oglądają, głaskają, przymierzają do torbki i butów...

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jarvik Zobacz posta
    niewiem co wy w tym "zgnilym jablku" widzicie... no ale czego sie nie robi dla "renomy"
    Wzornictwo kolego, wzornictwo. Ten laptopik jest zaprojektowany i wykonany 10x ładniej niż cokolwiek innego na rynku. Tego się nie kupuje na zdrowy rozsądek, tylko żeby sobie sprawić przyjemność i podczas wyjmowania z dopracowanego z fanatyczną perfekcją pudełka mieć banana na twarzy.

    A już ładnej dziewczynie po prostu grzech nie kupić ładnego noteboka
    Ostatnio edytowane przez Czornyj ; 22-02-2012 o 13:17

  3. #13

    Domyślnie

    ja bym rozważył tablet, mały, lekki i długo działa na baterii

    na moich studiach humanistycznych wystarczy urządzenie do czytania pdf i przeglądania neta

  4. #14

    Domyślnie

    MBA 11" jest wielkości, grubości i wagi tabletu, a mimo wszystko znacznie bardziej funkcjonalny.

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Czornyj Zobacz posta
    Kup Macbooka Air 11" - córka będzie wniebowzięta. Prywatnie takiego używam i z obserwacji moich zachowań klientek niezbicie wynika, że wprost niebywale podoba się kobietom - biorą, tulą, oglądają, głaskają, przymierzają do torbki i butów...
    Obawiam się że 11 będzie trochę mało, mimo wszystko to ma być sprzęt do pracy. Optymalnie 13-14.
    Budżet też niestety nie ten, wiec Apple odpada.

    Cytat Zamieszczone przez Greg77 Zobacz posta
    Brak napedu to juz nie problem, teraz raczej uzywa sie pendrivea zamiast plyty, nawet system wygodniej sie stawia z pena...
    Tu przyznaję rację.

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marek2004 Zobacz posta
    Obawiam się że 11 będzie trochę mało, mimo wszystko to ma być sprzęt do pracy. Optymalnie 13-14.
    Budżet też niestety nie ten, wiec Apple odpada.
    11-tka ma rozdzielczość jak w 15" i pełnowymiarową klawiaturę - jeśli tylko ktoś nie ma poważnej wady wzroku, to nie ma najmniejszego probelmu. A z ceną można pokombinować...

  7. #17

    Domyślnie

    To ja polecę coś, czego sam używam. klik.
    Działa dobrze, szybko, nie ma problemu przy otwarciu kilku programów jednocześnie, jak ktoś będzie chciał pograć to i nowe gry pociągnie (sam gram w NFS The Run). I co ważne - jest gwarancja Door-to-Door.



    edit:
    Cytat Zamieszczone przez Czornyj Zobacz posta
    11-tka ma rozdzielczość jak w 15" i pełnowymiarową klawiaturę - jeśli tylko ktoś nie ma poważnej wady wzroku, to nie ma najmniejszego probelmu.
    Powiedz szczerze, naprawdę wolisz pracować na mniejszym ekranie? Zdjęcia też wolałbyś obrabiać na czymś znacznie mniejszym, jeśli będzie miało taką samą rozdzielczość i takie same kolorki, byle by miało ładniejszą obudowę? Osobiście w takich maleństwach widzę tylko zaletę, gdy potrzebuję go często nosić i ma to być dodatkowy komputer.
    Ostatnio edytowane przez Dorian ; 22-02-2012 o 14:05
    Pozdrawiam.
    Darek Bagiński.
    Blog

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Czornyj Zobacz posta
    MBA 11" jest wielkości, grubości i wagi tabletu, a mimo wszystko znacznie bardziej funkcjonalny.
    Raczej 2x cięższy i 2x grubszy (patrząc na specyfikację Samsung Galaxy Tab, lub nawet Apple iPAD2, który waży 601g i ma 8,8 mm vs 1080g i 17mm Macbook Air 11 )

    ... ale oczywiście jak na laptopa to jest bardzo kompaktowy ... co kto potrzebuje (z tym że cena ponad 4 K lekko odstrasza )
    Ostatnio edytowane przez Kyle ; 22-02-2012 o 14:26

  9. #19

    Domyślnie

    W przeciągu roku kupowałem dwa laptoki. Jako że wybór spory polazłem do firmowych informatyków. Polecili mi Della i Samsunga. Jako bezawaryjne i wytrzymałe, przynajmniej w łapach naszych handlowców i nie tylko. Zdecydowanie odradzali HP i Acera.
    Zdecydowałem się na szajsungi i od roku zero problemów.

    np
    http://www.euro.com.pl/laptopy-i-net...2pl-w7hp.bhtml
    Ostatnio edytowane przez pil74 ; 22-02-2012 o 15:40
    nic...

  10. #20

    Domyślnie

    W Vaio juz drugim po roku wymienialem paste na procesorze......grzal sie strasznie, filtr czysty, wiatrak lekko zakurzony, ale lekko, pasta jak kamien, po wymianie temperatury spadly o 30-40C To jako minus Sonego

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •