Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1
    Levi28
    Gość

    Domyślnie Program do obróbki zdjęć

    Polecilibyście jakiś niedrogi program do obróbki zdjęć? chcę założyć małe studio w dość dużej wsi i potrzebuję jakiegoś software? adobe photoshop jakoś mnie nie kręci i podobno jest drogi...

  2. #2

  3. #3

  4. #4

    Domyślnie

    Photoshop Elements, teraz jest bodajże wersja 10 - kosztuje ok. trzech stów, bo jak rozumiem to cena pełnej wersji Ciebie "nie kręci"?
    Swoją drogą, to będzie ciekawe studio skoro nie znasz jeszcze żadnego programu do obróbki.

  5. #5

    Domyślnie

    Lightroom zniżkę miał 50% ostatnio. Nie wiem czy jeszcze aktualna. A program do zdjęć przyjemny.

  6. #6

    Domyślnie

    a moglibyście polecić mi jakiś aparat, bo muszę kilka ślubów obskoczyć i nie wiem co wybrać. Leica M9 jakoś mnie nie kręci, podobno jest droga...
    Mamiya + Sony

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kh29228 Zobacz posta
    a moglibyście polecić mi jakiś aparat, bo muszę kilka ślubów obskoczyć i nie wiem co wybrać. Leica M9 jakoś mnie nie kręci, podobno jest droga...
    Zaprawdę powiadam Ci - Canon i tylko Canon

    ps
    Kupując obiektyw (taka rura ze szkłem na przodzie) pamiętaj, że musi mieć czerwony pasek.
    Pozdrawiam
    Tomek
    Puszka, statyw i negatyw - takie kiedyś były czasy, a dziś to same cyfrasy...

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez aTomek Zobacz posta
    Kupując obiektyw (taka rura ze szkłem na przodzie) pamiętaj, że musi mieć czerwony pasek.
    np taki może być?

    Mamiya + Sony

  9. #9

    Domyślnie

    nie wiem jak z kasą u ciebie, ale możesz się jeszcze zastanowić nad kupnem intuosa, gdzie w cenie tabletu masz PS Elements w cenie. Cena tabletu to około 900 zł.
    d7000 + N17-55/2.8 + N70-300VR + N35/2 + SB900 + frotka

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kh29228 Zobacz posta
    a moglibyście polecić mi jakiś aparat, bo muszę kilka ślubów obskoczyć i nie wiem co wybrać. Leica M9 jakoś mnie nie kręci, podobno jest droga...
    Trochę większa wieś, to oczekuj trochę szybszej odpowiedzi.
    D700 + N24-70 + N80-200D ED + N70-300VR, SB-900

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •