Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18
  1. #1

    Domyślnie nikon d3100 i nagrywanie filmów

    Witam. Mam taki problem. Otóż gdy chcę nagrać jakiś filmik moim nikonem, maksymalny czas to 13 sek po czym automatycznie przerywa. Nie wiem dlaczego. Ktoś ma taki problem?

  2. #2

    Domyślnie

    A kartę pamięci masz w aparacie? Z tym czasem nagrywania, to wygląda na zapełnienie bufora i brak karty...

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez draco1234 Zobacz posta
    A kartę pamięci masz w aparacie? Z tym czasem nagrywania, to wygląda na zapełnienie bufora i brak karty...
    D3100 z tego co pamiętam nie ma w ogóle pamięci, nawet próbnego zdjęcia nie zrobisz bez karty, tak że to raczej nie to.

  4. #4

    Domyślnie

    D3100 bez sd robi zdjęcia i gdzies zapisuje... dopiero jak się wyłączy to "znikają"
    D5100//// 18-105VR

  5. #5

    Domyślnie

    Mi normalnie 10minut FullHd nagrywa
    --
    D3100+18-105 VR

  6. #6

    Domyślnie

    Sprawdziłem. Startuje od 10 minut w dół na jeden klip. Później trzeba od początku, aż do zapełnienia karty. Długość nagrania zależy od ustawień. Sprawdź w instrukcji. Ale różnice są znikome.
    Ograniczenie jest spowodowane pracą /nagrzewaniem/ matrycy. Podobną sytuację masz przy podglądzie obrazu na wyświetlaczu. Też nie można na stałe.
    Czyli wszystko OK.
    Tutaj jest... podpis

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sylwex20 Zobacz posta
    Witam. Mam taki problem. Otóż gdy chcę nagrać jakiś filmik moim nikonem, maksymalny czas to 13 sek po czym automatycznie przerywa. Nie wiem dlaczego. Ktoś ma taki problem?
    Jakiej karty używasz? Problem może tkwić w karcie, zbyt wolna karta nie zdąży zapisać dużej ilości danych.
    NIKON D3100, NIKKOR 18-55 VR II, 18-105 VR,

  8. #8
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    11 2010
    Miasto
    Gliwice/Zawada Pilicka
    Posty
    85

    Domyślnie

    Obstawiam że to wina karty pamięci. W instrukcji jest napisane jakiej karty należy używać.
    D7000 S 17-70 f/2.8-4.5 HSM, N 35 f/1.8, SB-800

  9. #9

    Domyślnie

    Witam. Karta to Kingston SDHC 8GB class 4.
    po ok 13-14 sek pisze że "nagrywanie przerwane, proszę czekać" po czym przerwa całkiem nagrywanie... hmm zastanawiam sie może robie to na jakichś złych ustawieniach, nie wiem...

  10. #10

    Domyślnie

    Zdjęcia zapisuje normalnie na tej karcie?

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •