Close

Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: "Pirwszy raz"

  1. #1
    yuri1978
    Gość

    Domyślnie "Pirwszy raz"

    Witam
    Długo zastanawiałem się czy pokazać jeszcze raz moje prace czy nie. Ale doszedłem do wniosku że jak nie poddam ich pod ocenę profesjonalistów to niczego się nie nauczę.
    Pokazuje zdjęcia z sesji ślubnej która ( tu od razu zastrzegam nie w ziołem ani grosz gdyż są to moi przyjaciele) odbyła się w malej sali kinowej.
    Proszę o komentarze i wskazówki co można "trzeba" poprawić.
    1.


    Uploaded with ImageShack.us
    2.

    3.


    Uploaded with ImageShack.us
    4.


    Uploaded with ImageShack.us
    5.


    Uploaded with ImageShack.us
    6.


    Uploaded with ImageShack.us
    7.


    Uploaded with ImageShack.us
    8.


    Uploaded with ImageShack.us
    9.


    Uploaded with ImageShack.us

  2. #2

    Domyślnie

    po raz drugi w ostatnim czasie użyję słowa: sieczka
    POMYŚL PO CO ludzi ciągniesz w dane miejsce, co chcesz pokazać czy opowiedzieć i pod tym kątem rób zdjęcia, lub dokonuj selekcji do prezentacji
    daruj sobie pokazywanie paluszkiem, zdjęcia od 1 do 4 są bez urazy infantylne prezentując dorosłych w pozach i gestach przedszkolnych.
    4 - litości, o co chodzi ???
    można-trzeba ujednolicić obróbkę - na 4, 9 twarze mają konsystencję kiślu, na 5 czy 6 wyglądają jak "prosto z puszki"
    można-trzeba ujednolicić kolorystykę całego zestawu, spójrz choćby na 5 i 6
    na 7 zarżnąłeś szansę na jakikolwiek klimat złym użyciem lampy błyskowej
    8 ewentualnie zbliża się do klimatu sali kinowej,ale patrząc na resztę zdjęć jest to raczej dzieło przypadku
    Powinieneś potraktować tę sesję jako przykład jak nie robić zdjęć. Jeśli będziesz umiał zanalizować i poprawić błędy to może następnym razem będzie lepiej. Tymczasem kosz.

    PS. ok niech będzie z całego zestawu tylko zdjęcie 2 za szczerość, choćby mi nie smakowała
    Ostatnio edytowane przez RomanZWrocławia ; 18-02-2012 o 03:28 Powód: PS
    myślę co piszę

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •