Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie III Bal Piłkarza

    Byłbym wdzięczny za komentarze.

    1.
    2.
    3.
    4.
    5.
    6.

    Pozdrawiam!

  2. #2

    Domyślnie

    to co się najbardziej rzuca w oczy, to nieumiejętne użycie szerokiego kąta. Krzywe kadry do mnie też nie trafiają.
    Krzysztof Papierkowski

  3. #3
    Motorniczy
    Gość

    Domyślnie

    Robiles to dla organizatora lub za kase ?

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Motorniczy Zobacz posta
    Robiles to dla organizatora lub za kase ?
    A co to ma za znaczenie, inaczej będziesz zdjęcia oceniał?
    Nie rozumiem takiego podejścia, jak za kasę to od razu jadę po każdym nieudanym zdjęciu, jak za free to może być, jak okazjonalnie to zdjęcia świetne, pracuj dalej - żenada!

    Jak kolega wyżej, nieumiejętne stosowanie szerokiego konta, popatrz na osoby na rogach, porozciągane - ogólnie kiepsko.

  5. #5

    Domyślnie

    Cieszę się za komentarze, przynajmniej wiem co jest do poprawy.

  6. #6
    Motorniczy
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez malachowskim Zobacz posta
    A co to ma za znaczenie, inaczej będziesz zdjęcia oceniał?
    Nie rozumiem takiego podejścia, jak za kasę to od razu jadę po każdym nieudanym zdjęciu, jak za free to może być, jak okazjonalnie to zdjęcia świetne, pracuj dalej - żenada!

    Jak kolega wyżej, nieumiejętne stosowanie szerokiego konta, popatrz na osoby na rogach, porozciągane - ogólnie kiepsko.
    Zenada sa te zdjecia czy za darmo czy za free i to nie ma znaczenia, poniewaz czy tak czy siak polecial po calosci z " wodoglowiem "....... Osoby, ktore nie znaja sie na fotografii najczesciej zwracaja uwage na bledy tego typu . Obciach i tyle .

  7. #7

    Domyślnie

    ale błąd strzeliłem: "konta" oczywiście miało być "kąta"
    Motorniczy, to podpowiedz koledze co jeszcze powinien dopracować

  8. #8
    Motorniczy
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez malachowskim Zobacz posta
    ale błąd strzeliłem: "konta" oczywiście miało być "kąta"
    Motorniczy, to podpowiedz koledze co jeszcze powinien dopracować
    Powinien panowac nad znieksztalceniami wynikajacymi z pracy obiektywami o szerokim kacie ... lol. Zwojow czasem trzeba uzywac ...

  9. #9

    Domyślnie

    Szeroki kąt kusi, zwłaszcza w ciasnych sytuacjach. Sam swego czasu doszedłem do ekstremalnych 12mm na pełnej klatce. To jednak było głupie. Wojtek Królik mnie nawrócił, za co mu jestem wdzięczny. Następnym razem staraj się nie wychodzić szerzej niż jakieś 24mm, celując bardziej w okolice 30 - 35 mm. O skosach nie piszę, bo to wogóle jest bez sensu. Ja osobiście zdjąłbym może jeszcze troszkę z siły błysku, żeby skóra i pierwszy plan był mniej wyprany. Pozdrawiam.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •