Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie Kto ogarnia Androida?

    Witam Was

    mam problem z moim telefonem na Androidzie. Chodzi o HTC Desire. Dotychczas korzystałem z przeglądarki Opery Mini bądź Opery Mobile. I wszystko było ok. Ostatnio ktoś polecił mi inną przeglądarkę - Dolphin HD. Więc odinstalowałem Operę, zainstalowałem z Marketu Dolphina i pojawił się problem - przeglądarka nie może otworzyć żadnej strony internetowej. Sprawdziłęm oryginalną przeglądarkę z telefonu i tez nie działa. Market działa, maile przychodzą więc dostęp do internetu jest. Gdy zainstalowałem na nowo Operę to ona działa, inne przeglądarki już nie.

    Czy ktoś ma pomysł, co jest nie tak?

    p.s. Oczywiście próbowałem już odsinstalowywać Dolphina, resetować wszystko itd.
    Mamiya + Sony

  2. #2

    Domyślnie

    Nie wiem czy to ma coś wspólnego, ale próbowałeś ustawić Dolphina jako domyślną? To się w zarządzaniu aplikacjami robi bodaj.

    Dziwna sprawa, bo ja korzystam tylko Dolphin HD i żadnych niedogodności nie uświadczyłem.

  3. #3

    Domyślnie

    ustawiałem jako domyślną i niestety nic nie pomaga
    Mamiya + Sony

  4. #4
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    09 2010
    Miasto
    Biłgoraj/Warszawa
    Posty
    26

    Domyślnie

    Internet masz z WiFi czy z pakietu?

    Wysłane z mojego HTC Sensation Z710e za pomocą Tapatalk
    Nikon - trochę sprzętu, brak talentu

  5. #5

    Domyślnie

    Zrobić backup, powrócić do ustawień fabrycznych.
    Pozdrawiam! Marcin fotoblog fotografia
    F100,D700,D80 | N 35/2D 50/1.4D 105/2.8D 24-85G 35-70/2.8D 75-150/3.5AiS | Σ 12-24 70-300 | Sonnar 300/4 | Soligor 135/2.8 | SW 150/750 | SB-800/400 | LS-2000 | HEQ5

  6. #6
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    09 2010
    Miasto
    Biłgoraj/Warszawa
    Posty
    26

    Domyślnie

    Jak masz z pakietu to może być zmieniony APN. Ja już miałem raz taki przypadek...

    Wysłane z mojego HTC Sensation Z710e za pomocą Tapatalk
    Nikon - trochę sprzętu, brak talentu

  7. #7

    Domyślnie

    internet z pakietu. po wifi działa. ale jakby był zmieniony apn, to by w ogóle internet nie działał, a opera hula, poczta działa
    Mamiya + Sony

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mpwt Zobacz posta
    Zrobić backup, powrócić do ustawień fabrycznych.
    a czym najlepiej zrobić backupa? czy potem wszystko będzie działać poprawnie, programy itd?
    Mamiya + Sony

  9. #9

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •