Close

Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 91
  1. #21

    Domyślnie

    głupoty opowiadacie, żaden sklep komputerowy nie zajmuje się obsługą gwarancyjną, wysyłają do serwisu producenta i oni tam stwierdzają co się stało z dyskiem i czy przysługuje na to gwarancja

    że niby wchodzisz do proline (czy innego sklepu), mówisz że dysk padł i mają Wam z półki ściągnąć nowy, bo tak ?
    a może ten dysk wcześniej zaliczył glebę, wyciągnęliście bebechy ze środka albo cholera wie co jeszcze?

    jak ktoś leci w kulki to OCZ

  2. #22

    Domyślnie

    Jakieś 2 miechy temu gdy zastanawiałem się nad kupnem SSD i poczytałem trochę for na portalach sprzętu PC to odnośnie wyboru firmy, utkwiło mi pamięci jedno - tylko nie OCZ. fafniak, na przyszłość to jednak radziłbym Ci, by w temacie PC dowiadywać na typowo sprzętowych (PC) forach.

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fafniak Zobacz posta
    a próbowałeś dogadać się ze dopłacisz i weźmiesz innej firmy ?
    próbowałem - odmowa... na mój dysk leci już gwarancja od daty zakupu... ale z szefostwem firmy jeszcze nie rozmawiałem
    dwie puszki, kilka słoików, świeczka i... scyzoryk

  4. #24

  5. #25

    Domyślnie

    Tyle się mówi(i ło) by omijać OCZ. Jestem też zdania że użyteczność dysku 30 GB (realnie ledwie 28 GB - taki pendrive ) jest dosyć ograniczona jak na dzisiejsze czasy (mała pojemność).

  6. #26

    Domyślnie

    Wiesz - miał służyć tylko jako cache dla systemu , lightrooma i PSa (te programy były też na nim zainstalowane) - dlatego wybrałem 30GB - to i tak aż nadto.
    Szkoda że jak poprzedni temat założyłem to nikt nie przestrzegał przed OCZ
    O samym dysku znalazłem bardzo niewiele.
    Dałem 255zł

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fafniak Zobacz posta
    dobrze ze do lapka kupiłem samsunga a nie ten szajs OCZ.
    Teraz wysyłka.... serwis....stracony czas i nerwy.
    Mam OCZ juz od roku, tyle, ze nie Agility a Vertex2, slowa nie powiem, rewelacyjnie wszystko dziala bez zajakniecia.
    Miales pecha, dysk raczej o malej ilosci opini w sieci, malo kto kupuje 30GB dysk, wiec opini malo, wpakowales sie, ale zeby jechac na OCZ gdzie sa innii uzytkownicy bardzo zadowolenie to chyba przesada

  8. #28

    Domyślnie

    jeżeli cię uraziłem to przepraszam bardzo- moja wypowiedź dotyczyła tej konkretnej sytuacji

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fafniak Zobacz posta
    jeżeli cię uraziłem to przepraszam bardzo- moja wypowiedź dotyczyła tej konkretnej sytuacji
    Nie, nie uraziles, w drugim watku napisalem RTobie o driverach pod Spydera 3 Pro do W7

  10. #30

    Domyślnie

    Mi również padł OCZ Vertex, wysłałem dysk z tytułu gwarancji i czekam już trzeci tydzień. Faktycznie warto przedzwonić i się dopytać czy jest możliwość za dopłatą zamiany na dysk innej firmy :/
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •