Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22
  1. #1

    Domyślnie jakie słuchawki do grania na PC

    Szukam jakiś słuchawek do komputera, konkretnie granie, dobre, tanie, 3m lub bezprzewodowe, mogą działać z ps3. Jak widać nie mam założonych konkretnych kryteriów.
    Może ktoś stał przed podobnym wyborem i ma rozległą wiedzę na ten temat i chce się podzielić, lub polecić swój zakup.

  2. #2
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 828

    Domyślnie

    Tanie czyli jakie? 5zl? 20? 50? 100? 200? 500? 1000? Z mikrofonem? Bez?

  3. #3

    Domyślnie

    nie ma to większego znaczenia, chodzi raczej o porady co jest dobre, napisałem tanie żeby zasugerować raczej coś wyszukanego z grona. Mogą być 30-300zł

  4. #4

    Domyślnie

    creative aurvana live, swietny stosunek ceny do jakości

  5. #5
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 828

    Domyślnie

    Takie CAL! (cyli w/w Creative Aurvana Live!) daja rade, ale tam kabel ma tylko 1.2m wiec albo zostaje recabling (i tu mozna wrzucic jakis lepszy drut) albo przedluzacz...

  6. #6
    Motorniczy
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krolewicz Zobacz posta
    creative aurvana live, swietny stosunek ceny do jakości
    To nie sa typowe sluchawki do grania, trzeba to rozroznic.


    Polecam Creative 3D Tactic Alpha i bedziesz zadowolony, sa naprawde niezle (wymagana konfiguracjia softu i wgranie sterownikow) chociaz sa oczywiscie lepsze na rynku ale nie o to nam chyba chodzi w tym watku.Cena ksztaltuje sie w sklepie ok 190zl a w necie ok 170zl . Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Motorniczy ; 12-02-2012 o 15:57

  7. #7

    Domyślnie

    a czym charakteryzują się słuchawki do grania? zazwyczaj zawyżoną ceną, słabym wykonaniem i kiepską jakością (vide wszystkie cuda typu steelseries, razer i inne bzdety)

    no i zazwyczaj mają mikrofon, który więcej szumi niż zbiera

    w komplecie do CAL jest przedłużacz, trochę lipny, ale jest - można za parę groszy kupić lepszy

  8. #8

    Domyślnie

    Używam od lat AKG K 240 DF - 600 OHMS wiec ciche ale za to za*****cie wygodne, nigdy uszy się nie męczą i nie ma ucisku na ucho znanego z tanich słuchawek, poszukaj coś z tej serii.

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cosnek Zobacz posta
    Używam od lat AKG K 240 DF - 600 OHMS
    Nie każda karta dźwiękowa jest w stanie napędzić porządnie słuchawki z taką impedancją. Ja ze swojej strony polecam Zenki HD 555 (teraz już może być problem z nówkami) – do grania też się dobrze sprawują.
    I'm one of those bad things that happen to good people

  10. #10

    Domyślnie

    http://allegro.pl/sluchawki-et-9205-...064834851.html w te zainwestowałem i nie żałuje

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •