Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22
  1. #1

    Domyślnie wzywam do walki na ubitej ziemi...

    Bodajbym szczezł w zuchwałości swojej, ale objawienie spłynęło na mnie we śnie i zeń mnie wyrwało, bym wszedł tu w środku nocy i napisał co następuje
    Pomysł na ten samobójczy krok zrodził się w podświadomości jeszcze, najwidoczniej zainspirowanej dwoma forumowymi wątkami, z których szczególnie jeden troskę o nasz system - matkę żywicielkę - przejawia wyjątkową i choć z autorem owego wątku (zatutyłowanego gwoli ścislości "czy d200 niszczy nikona?" ) w pryncypiach się nie zgodziłem, to jednak pełen podziwu jestem dla tego ostatniego rycerza zakonu, bojownika o jedność wyznawców, sprzedawcy butów, człeka prawego, zacnego forumowicza i utalentowanego fotografa. Gdy nasze prochy będą już dawno fruwać na wietrze, On będzie wciąż niósł żółty sztandar chwały - bo taka wiara jaką On żywi i innych napawa, góry może przenosić, a i nieśmiertelnym uczynić.
    Nie chcąc być posądzonym o wszczynanie wojen systemowych (wszak nasze pojedynki zakładają krew i znój tylko po jednej stronie barykady ) podaję mimo to temat przewrotny, niekoniecznie w zgodzie z moim sumieniem i światopoglądem(po weryfikację odsyłam do wzmiankowanego wątku), jednak myślę, że mało który temat mógłby jednocześnie:
    1. ucieszyć Najprzedniejszego Bojownika Nikona.
    2. pokazać potęgę i chwałę Nikona
    3. w chwili grozy i zwątpienia pokrzepić serca i umysły nasze
    4. dać radość realizowania chorych wizji
    Sumując: wyzywam do walki, za oręż wybierając dowolną broń (byle był to czarny lub srebrny nikon ), a za hasło do walki twórczej obierając temat
    UPADEK CANONA

    temat wybrawszy nie mogę wybrać przeciwnika, ale mam nadzieję, że każdy aluzju paniał i nie podniesie tej rękawicy, póki ON nie nie pochyli umartwionej głowy i nie dostrzeże maluczkiego i jego maciupeńkiej rękawiczki...i póki nie podniesie jej wraz z właścicielem z ciekawości czystej, całkowicie przypadkiem i mimochodem jakby miażdząc owego zuchwalca na krwawą miazgę aż flaki pociekną eeee....no więc czekam niecierpliwie. myślę, że nie będę przez arbitrów zbesztany za takie niezobowiązujące wskazanie z kim chciałbym się zmierzyć i od czyich ran paść- temat wybrałem raczej z myśą o przeciwniku i szczerze wątpię, by miał coś przeciwko niemu (no chyba że z niepasowanymi się nie potyka, ale to już insza inszość a nie sprawa tematu ).
    termin: jako że zakładam jednak wytężanie mózgownicy po obu stronach w celu nie wypuszczania absolutnej porażki (np. rozstrzaskany z 20 piętra nowy smark czy coś...a nawet i do realizacji takiej koncepcji przyda się czs na zebranie funduszy ) proponuję okolice targów PMA

    pozdrawiam
    adam
    Ostatnio edytowane przez bukowy dziad ; 05-03-2007 o 23:46

  2. #2

    Domyślnie

    kolejny mistrz słowa
    szkoda, że to już nie to samo forum...

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bukowy dziad Zobacz posta
    za oręż wybierając dowolną broń (byle był to czarny lub srebrny nikon ), a za hasło do walki twórczej obierając temat
    UPADEK CANONA
    może niesłusznie Waść zamykasz drogę canonierom
    możeś jakiegoś szlachcica z białą rurą uraził, więc daj szansę do pojedynku mu stanąć o honor swego rodu zginąć
    przecie chyba nie boicie się białej gwardii?

  4. #4
    sailor
    Gość

    Domyślnie

    jchyra .. przeciez on wyraznie konkretna osobe wyzywa ... nie dajac szans innym

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jchyra
    przecie chyba nie boicie się białej gwardii?
    znaczy, ze niby mamy juz rozdzielone Strony Mocy?
    konwertyta... Strzelecki.org / Margin.es
    "Wyobraźnia zawsze wyprzedza umiejętności. Dlatego sprzęt to zawsze za mało" ~duChemin

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sailor Zobacz posta
    jchyra .. przeciez on wyraznie konkretna osobe wyzywa ... nie dajac szans innym
    e gdzie tam konkretną, wymienilem gdzies nicka?...hihi...mialoby sie ochote wyzyc, co?

    jchyra: caly temat i ogolna pojedynku idea zrodzily sie z zalozeniem, by pokazac (wlasciwie by ten wyzwany/niewyzwany mogl pokazac )sile nikonowskiego oreza...no ale jakby nie chcial rekawicy podjac, otwierajac tym samym droge do potyczki innym, to i zalozenie o dowolnym aparacie (byleby nikonie )wyrzuce i chetnie sie zmierze chocby i z samym darth vaderem (uaparatowionym w postaci markaIII )

    edit:
    a i tak wszystko zalezy od tego, czym robi pojedynkowe zlecenia odie83

    pozdrawiam
    adam

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bukowy dziad Zobacz posta
    a i tak wszystko zalezy od tego, czym robi pojedynkowe zlecenia odie83
    z tego co wiem Nikonem D50 + Tamron 28-75 f2,8
    szkoda, że to już nie to samo forum...

  8. #8

    Domyślnie

    kurcze, ale odie83 zajety waszym pojedynkiem moze nie miec czasu na realizacje cudzych...sailor: u was byli jeszcze jacys potencjalni podwykonawcy?

  9. #9
    sailor
    Gość

    Domyślnie

    u nas obylo sie bez podwykonawcow innych .. tyle ze teraz odie zarobiony jest strasznie

  10. #10

    Domyślnie

    ...i pomyśleć, że po tym wszystkim będę się musiał jeszcze wziąć za swój pojedynek

    edit:
    sprzedawcę butów mamy przecież jednego...
    Ostatnio edytowane przez odie83 ; 27-02-2007 o 13:50
    D50|17-50|3x540EZ
    www.boguslawkrysztofiak.pl

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •