Close

Zobacz wyniki ankiety: Moim zdaniem wygrywa zdjęcie

Głosujących
252. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 1

    83 32,94%
  • 2

    169 67,06%
Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 59
  1. #1

    Domyślnie Pojedynek - Tarkin vs. Admin - głosowanie!

    Obie prace do pojedynku juz nadeslane, mimo iz termin uplywal 3 marca.

    Dla przypomnienia temat pojedynku: "Szeroko pojeta koncepcja urbanizacji w zagospodarowaniu przestrzeni czyli to co postawil kiedykolwiek szalony murarz "

    -------------------


    zdjecie nr 1 - autor: tarkin



    -------------------

    zdjecie nr 2 - autor: admin



    "Al"




    -------------------

    zapraszam do glosowania
    Ostatnio edytowane przez holka ; 06-03-2007 o 01:39

  2. #2

    Domyślnie

    poki jeszcze sie nie rozstrzygnelo, czy mozna komentowac przed koncem glosowania czy nie, to sobie pokomentuje i poprorokuje
    jestem na 99% przekonany, że zaglosowalem na prace admina. w realizacji tematu - tak przeciez sprecyzowanego - imho dosc ewidentnie widac, ze tarkin wyzywal juz z gotowym pomyslem na zdiecie (to potwierdza zasadnosc przepisu, ze wyzywajacy konretna osobe nie podaje tematu).
    coz, ostatnio aura nie sprzyja raczej fotografowaniu architektury. ciekawa obrobka na jedynce, to imho co najmniej w polowie maskowanie nieciekawego swiatla, szarego nieba itd. ale wyszla fajnie - kojarzy mi sie z pocztowkami miedzywojnia, ktore za klimat uwielbiam. druga - uzalezniona od pogody znacznie mniej, mimo ze jakby bardziej dopelnia temat i jest oparta na dobrym pomysle to jakos nie gada. moze gdyby wiecej z cienia wydobyc (hdr?)...

    wróóóć gdy przyjrzalem sie zdieciom dokladniej, to juz nie jestem tak pewien tej foty admina, wiec to kolejny pojedynek, w ktorym niecierpliwie czekam na rozstrzygniecie

  3. #3

    Domyślnie

    Milej zabawy kochani.

    Kuba, gratuluje udanego zdjecia i zycze powodzenia. Nie czuje sie najlepiej w tym klimacie, mimo to rekawice podjalem. Mam nadzieje ze nie dostane nia po twarzy, bo jakas taka ciezka i stalowa

  4. #4
    sailor
    Gość

    Domyślnie

    to ja tez skomentuje ..
    po pierwsze .. spodziewalm sie czegos zupelnie innego ale tak to z reguly jest w pojedynkach
    temat architektoniczny jest mi dosyc obcy ale moze okiem laika cos pomarudze
    jedynka - ciekawa obrobka .. typowy starodawny klasyk z lekko niepokojacym klimatem
    dwojka - jak dla mnei troszke za ciemna i brakuje mi szczegolow w tej ciemnosci .. niemniej podoba mi sie pomysl przejscia ze starych murow w nowoczesnosc .. byc moze na duzej odbitce zrobiloby wieksze wrazenie ..

    co do oddania glosu .. nie wiem.. i nie mam pojecia w ktora strone sie przechyli szala
    Panowie .. gratulacje tempa i strzalow.

  5. #5

    Domyślnie

    I ja swój głos oddałem...
    Choć powiem że nie było łatwo... szkoda że nie można dszielić głosów na dwa... po 0,5 (tylko nie litra)...

    Gratulacje dla obu koncepcji...

    pozdrawiam
    Noc jes domem dla wampirów, wilkołaków i lunatyków...

    Freelancer

  6. #6

    Domyślnie

    Każde ze zdjęć inaczej traktuje temat i oba (biorąc pod uwagę nieco inne ktyteria - mieszczące się w temacie) zasługują na pierwsze miejsce. Zagłosowałem, ale wcale nie jestem przekonany, czy dobrze wybrałem
    Okaże się po ogłoszeniu wyników.
    Pozdrawiam - Zbycho

    d700 / d200 | waliza gratów | kompletny brak czasu na robienie zdjęć http://zbychoo.blogspot.com/

  7. #7

    Domyślnie

    Hmm... obydwa fajne, choc jak spojrzalem na nie pierwszy raz odrazu wiedzialem ktore jest naj
    D7200

  8. #8

    Domyślnie

    Ja generalnei nie popadam w jakieś ochy i achy
    Hmmm - zdecydowanie słaby poziom uważam.
    Rozumiem ze pogoda wysoce słaba - ale cóż
    1 - owszem - ciekawa obróbka, ale jak bukowy dziad powiedział - ukrywanie słabego wykonania, niemniej - efekt pozytywny.
    2 - za dużo ciemnego, a to co widać w tle - to takie jakieś ... niefajne; myślę, że tu możnaby sie pokusić o jakiś fotomontaż, żeby widac było coś ładnego, moga być ZT - ale w jakiś lepszy sposób.

    Jednak mimo wszystko - mam swojego faworyta i zagłosowałem
    D7100 + N18-70 f3.5-5.6 + N50 f1.8 + N55-200VR + Metz48AF1

  9. #9

    Domyślnie

    trzeba powiedzieć, że przez chwilę się zastanawiałem, gdzie takie romańskie monstrum można zobaczyć...
    na pierwszym zdjęciu, nieco przeszkadza mi wirująca nie skorygowana perspektywa i napis rodem z płyty hejwi, na drugim jest zaskakujący klimat, ale tańczący na ostrzu kompozycyjnej brzytwy, oba zdjęcia mają pomysł i są ciekawe, chyba jednak bardziej w tym przypadku skłaniam się do egzotyki...
    Ostatnio edytowane przez jakubs ; 27-02-2007 o 11:58 Powód: ort

  10. #10

    Domyślnie

    może jestem nienormalny, ale przeszkadza mi latarnia na 1
    a głębokie czernie nigdy mi nie przeszkadzały
    a te z PeKiNu dotyczą na prawdę czarnego okresu historii i architektury Polski

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •