Close

Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 8910
Pokaż wyniki od 91 do 97 z 97
  1. #91

    Domyślnie

    Ja płaciłem visą, ale inne opcje też są. Co do widoczności dawnych fotek - nie wiem, nie sprawdzałem. ja widzę na swoim koncie i tak tylko te z mniej więcej ostatniego roku, jak założyłem konto próbne.
    Nie pomoże sprzętu kupa, jak fotograf d...a...

  2. #92
    dawniej hydra.ulik Awatar hydra_ulik
    Dołączył
    01 2011
    Miasto
    Wioska obok Szczecina
    Posty
    524

    Domyślnie

    Tu się nie wypowiem, bo po prostu "przeciągnąłem" Visą i poszło...
    Pozdrawiam kolektyw. Grzesiek
    --------------------------------------
    Aparat, obiektywy...

  3. #93

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stig Zobacz posta
    Czytam i czytam i nie widze, zeby ktokolwiek zaproponowal Dropboxa… Przeciez to swietna usluga do takich celow. Darmowa, ze swietnym oprogramowaniem (automatycznie synchronizuje zawartość katalogu lokalnego z tym na serwerze), a do tego dosc sporo mozliwosci darmowego (i legalnego) rozszerzenia objetosci do ~8 czy 9 GB (gdzies w sieci widzialem poradnik).
    musze podbić temat bo właśnie przeszedłem z dropboxa w wersji pro na standard i mocno się zdziwiłem...
    do tej pory z katalogu Public można było udostępnić bezpośrednio link do zdjęcia w postaci nazwapliku.jpg
    teraz jest link dropboxowy do strony dropboxa gdzie ładuje się fota, czyli nici z wrzucania linków na fora :/
    słabe zagranie z ich strony bo mam wystarczająco miejsca i nie wykorzystywałem pojemności wersji pro
    google, icloud, microsoft i hubiC tez linkuje do platformy a nie bezposrednio do foty
    coś z darmowych hostingow możecie polecić? fotosik?
    z gory dzieki
    D810 + Nikkor 24-70 / 2.8 + Nikkor 50 / 1.4 + Nikkor 105 / 2.8 + SB800&600

  4. #94

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez PITT Zobacz posta
    musze podbić temat bo właśnie przeszedłem z dropboxa w wersji pro na standard i mocno się zdziwiłem...
    do tej pory z katalogu Public można było udostępnić bezpośrednio link do zdjęcia w postaci nazwapliku.jpg
    teraz jest link dropboxowy do strony dropboxa gdzie ładuje się fota, czyli nici z wrzucania linków na fora :/
    słabe zagranie z ich strony bo mam wystarczająco miejsca i nie wykorzystywałem pojemności wersji pro
    google, icloud, microsoft i hubiC tez linkuje do platformy a nie bezposrednio do foty
    coś z darmowych hostingow możecie polecić? fotosik?
    z gory dzieki
    Korzystam z Postimage

  5. #95

    Domyślnie

    juz sprawdzam, dzięki

    edit: działa bardzo fajnie
    Ostatnio edytowane przez PITT ; 22-03-2017 o 15:16
    D810 + Nikkor 24-70 / 2.8 + Nikkor 50 / 1.4 + Nikkor 105 / 2.8 + SB800&600

  6. #96

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez PITT Zobacz posta
    musze podbić temat bo właśnie przeszedłem z dropboxa w wersji pro na standard i mocno się zdziwiłem...
    do tej pory z katalogu Public można było udostępnić bezpośrednio link do zdjęcia w postaci nazwapliku.jpg
    teraz jest link dropboxowy do strony dropboxa gdzie ładuje się fota, czyli nici z wrzucania linków na fora :/
    słabe zagranie z ich strony bo mam wystarczająco miejsca i nie wykorzystywałem pojemności wersji pro
    google, icloud, microsoft i hubiC tez linkuje do platformy a nie bezposrednio do foty
    coś z darmowych hostingow możecie polecić? fotosik?
    z gory dzieki
    sposób na dropa:
    https://www.dropbox.com/s/th8jvamxip...opbox.pdf?dl=0
    "Nie chcieć to znaczy chcieć nie chcieć." Mundek

  7. #97

    Domyślnie

    no to normalnie duże piwo się należy!
    dzięki
    D810 + Nikkor 24-70 / 2.8 + Nikkor 50 / 1.4 + Nikkor 105 / 2.8 + SB800&600

Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 8910

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •